לבן-רהיטים-סלון-מגורים-רעיונות-מודרניים

כולם חולמים על אזור מגורים מרווח המוצף באור. אבל המציאות נראית אחרת עבור רוב הבנאים – הסלון עם מטבח אוכל כמעט תמיד בקומת הקרקע ולכן נמצא בצל במשך רוב שעות היום. החלל הוא גם אתגר מרכזי עבור מעצבי פנים – המעבר החלק בין האזורים השונים קשה במיוחד. ריהוט לבן הוא פתרון הגיוני. ריהוט לבן גורם לאזור המגורים להיראות גדול ובהיר יותר. כהוכחה, אנו מציגים ארבעה פרויקטים של אדריכלים ומעצבי פנים ידועים.

ריהוט לבן – שיק מינימליסטי

לבן-רהיטים-מדפי קיר-שולחן קפה-אח

ריהוט לבן עם קווים ברורים ושפת עיצוב פוריסטית יכול להיות מבוים באופן מושלם בפנים מודרני. הפרויקט הראשון שאנו מציגים בפניכם מגיע מבריטניה הגדולה. מעצבי הפנים המוכשרים מ- Obarchitecture הפכו את קומת הקרקע של בית חד משפחתי לנווה מדבר של רוגע ושלווה. מדפי הקיר הלבנים, הספות וריהוט המטבח יוצרים ניגוד מקסים לאריחי הרצפה הכהים באפור אנתרציט. שלמות מינימליסטית!

ריהוט לבן – מדפי קיר מציעים מקום אחסון

מערכת מדף קיר לרהיטים לבנים

ניתן לקשט ריהוט לבן בדמיון, כפי שמראה בבירור הפרויקט של האדריכלים Obarchitecture. מערכת מדף הקיר מציעה מספיק מקום לאחסון ספרים ובמקביל מציגה פסלים, אגרטלים עם פרחים ופריטי נוי אחרים.

לבן-רהיטים-מטבח-עיצוב מודרני.

לבן-ריהוט-מטבח-נטול ידיות-חזיתות-מודרניות

 ריהוט לבן בסגנון כפרי מביא נופך של רומנטיקה

לבן-ריהוט-סגנון כפרי-כחול-פס-כרית

ואם אינכם מעוניינים בריהוט מינימליסטי פשוט, אלא רוצים אווירה רומנטית, מזמינה ויחד עם זאת אקזוטית, תוכלו לבחור בריהוט לבן בסגנון בית כפרי. בתמונה כאן – פרויקט של חברת האדריכלות Johnmcdonaldco.

ריהוט לבן אריחי כורסה מרופדים בבית כפרי

ריהוט לבן בסגנון כפרי-סלון מוגדר

ריהוט לבן-בית כפרי-סלון-מטבח-ריהוט

 ריהוט לבן בסגנון קלאסי

ריהוט לבן-ריצוף למינציה בסגנון קלאסי

 וגם אם אזור המגורים מרווח, ריהוט לבן בשילוב רצפת קרש עם גרגר עץ אטרקטיבי יכול ליצור אווירה ביתית ומזמינה. פרויקט Cravottainteriors הוא הוכחה מוחלטת לכך. הריהוט בסגנון קלאסי.

ריהוט לבן-בסגנון כפרי-שולחן קפה-גרניט

ריהוט לבן-סלון-ריהוט-וילונות

לבן-רהיטים-מטבח-ארונות-אי

ריהוט לבן מודרני עם כשרון ימי

ריהוט לבן-מותאם אישית-מדף-קיר-מתחת למדרגות

 כיצד מרוהטת וילת חוף – בלבן, כמובן. הרהיטים המסוגננים מאפשרים לנוף היפה להתגבש. וגם אם הדירה מוקמת בעיר הגדולה במקום בית נופש אקזוטי, ריהוט לבן מעניק לפנים נופך ים תיכוני. מוצגים כאן – הפרויקטים ממשרד האדריכלים גרסטנר

סלון בעיצוב ארונות טלוויזיה עם ריהוט לבן

לבן-ריהוט-קירות-מדפים-רעיונות-שולחן כתיבה

סלון לבן-רהיטים-קש-נצרים

לבן-ריהוט-מטבח-אי-פינת אוכל

לבן-ריהוט-קירות-מדפים-רעיונות-שולחן כתיבה

ריהוט לבן-סלון-טלוויזיה-מזנון-אח