כונניות מודרניות-ריבועים-לבנים-עקיפים-מוארים

מה שהופך את מרחב המחיה לתפקודי באמת הוא היכולת לסדר את כל החפצים שלך בצורה מסודרת ונוחה. מרחב המגורים המבולגן שבו הכל הפוך הוא לא בדיוק מה שאנחנו מחפשים, במיוחד כשזה מגיע עיצוב ועיצוב מודרני הולך. מדפי ספרים ומזנונים הם דרך מדהימה להראות מהי פונקציונליות.

צלחת הזזה אלגנטית מזכוכית מסתירה את הטלוויזיה

מדפי ספרים מודרניים-לבן-עקיף-תאורה-הובלה-תמונה פשוטה ספרים חשובים לכל אדם אינטליגנטי, ולכן לא קשה לדמיין שגם בעלותם חשובה. ליד ספרים צריך לחשוב גם על כל הדברים האלקטרוניים המשמשים בבית – טלוויזיה, DVD, מסכים, וכו ‘זה תמיד טוב אם אתה אוהב את העיצוב החדש בשביל זה פונקציונליות ושמירה טובה יותר על החפצים האישיים שלך עוזרת. האם כבר חשבתם שיש מותג טוב מאחורי כל רהיט טוב?.  Acerbis עיצוב בינלאומי קיים מאז 1870 אז וודא שאתה יודע מה הם מייצרים. החדש שלך, מדפי ספרים ומזנונים מודרניים הם מן המעצבים גבריאל ואוסקר בוראטי נוצר כחלק מאוסף 2010.

מראה מסודר ומודרני

מדפי ספרים מודרניים -לבן-עקיף-תאורה-הוביל-מינימליסטי-מדף טלוויזיה

כונניות הספרים היפות מציעות נכסים חוסכי מקום ומכילים אלקטרוניקה. הם גם מסתירים את כל הכבלים המעצבנים האלה, ועושים את זה בסגנון. האולטרה מדף מודרני יש צלחת הזזה אלגנטית מזכוכית, שמאחוריה נעלמת הטלוויזיה כשהיא לא בשימוש. עליך רק לדחוף את הצלחת מול המכשיר. המדהימים האלה מדפים ומזנונים מודרניים זמינים בשחור לבן ומתאימים לכל חדר.

מדפי ספרים מודרניים בעיצוב פשוט מבריק

חמדפי ספרים מודרניים -לבן-עקיף-תאורה-LED-מזנון-טלוויזיה

כונניות מודרניות ומזנונים מבית Acerbis

מדפי ספרים מודרניים וכוס מזנון

מזנון בגוון שחור גבוה

מנגנוני קיימא לפתיחה וסגירה עדינים

מדפי ספרים מודרניים בשחור לבן וקיר טלוויזיה

כונניות מודרניות עם דלתות הזזה

כונניות מודרניות ומזנונים מבית Acerbis

מדפי ספרים מודרניים במבריק לבן גבוה

מדפי ספרים ומזנונים מודרניים - לבנים

מדפי ספרים מודרניים עם מקום לטלוויזיות 

כונניות מודרניות מבית Acerbis-white