ספה בסגנון רבקה הוליווד מאת Bizzotto

אם החיים שלך הם כמו סרט הוליוודי, עדיף שיהיה לך עיצוב פנים הוליוודי מסוגנן. הספה בסגנון הוליוודי מאת רבקה פון ביזוטו הוא הרהיט המושלם להתחיל איתו. אבל למה הספה כל כך מדהימה? אנו מנתחים את המראה המדהים שלהם באמת.

קודם כל, זה מאוד אלגנטי ושיקי. אתה יכול לראות שהספה הזו לא דומה לאחרים. זה בולט כי זה אמיתי איכות 7 כוכבים יש ל. זה יוקרה ואמנות, מדובר באיכות עשויה עור לבן בסגנון עיצוב אותנטי מאוד משנות ה -60 עם אלמנטים ייחודיים. החלקים החלקים והמרקמים של הספה מקובצים כל כך היטב ויוצרים יחד ניגודיות אמנותית יפה. המרקם יוצר מראה זוהר מעניין.

ספה בסגנון הוליוודי –  יוקרה ואמנות

ספת רבקה בסגנון הוליוודי מאת Bizzotto

השם ‘רבקה’ מתאים לכך היטב. זה לא רק רהיט. הוא נוצר על ידי אמן ובהשראת הקלאסיקות ההוליוודיות בכל הזמנים. ניגודיות החומרים ב ספה של רבקה אופייני מאוד ל ביזוטו. זה מאוד קלאסי ומושך את העין. הוא הופך למרכז העניינים בכל ממסד. הספה מתאימה לסלון, חדר אוכל, חדר שינה, היא אפילו מתאימה לאולם גדול. איכות הספה מבטיח תחושה רכה, נוחה ויוקרתית. אם אתה מרגיש עייף אחרי יום ארוך בעבודה, אם אתה רוצה שיחה אינטימית שקטה, או אם אתה רק רוצה לשתות משהו עם חברים אחרי ארוחת הערב, זהו זה רבקה מביזוטו הספה המושלמת עבורך. אנו יכולים להבטיח לכם שחבריכם יהיו פעורי פה ואולי אפילו יישארו קצת יותר מהצפוי. ספת רבקה בסגנון הוליווד מבית ביזוטו ייתן לך את הנוחות והסגנון שתמיד חלמת עליהם.

מיטת אפיריון מעץ רבקה

מיטה בסגנון הוליווד-חופה-שמנת-רומנטית-אמנותית-עץ

קולקציית רבקה של Bizzotto כוללת גם רהיטים אחרים כגון מיטה, שידה, כורסאות ואפילו עריסה. בדוק את העיצובים המרתקים האלה בגלריית התמונות למטה!

שידה של רבקה

חדר שינה בשידה בסגנון הוליווד

דלת פנים לבנה עם עיצוב

בתוך הדלת-לבן-תפאורה-רומנטית-פרחים-ביזטו

כורסת רבקה עם ריפוד בצבע כסף

כורסא בסגנון הוליווד-לבן-כסף-ריפוד

כורסה-רבקה-כסף-צבע-ריפוד-קובייה