עיצוב ארגונומי - כיסא Eidos מבית Nuvist

של ה כסא ארגונומי מ נויסט נתן השראה לאמבטיה דרך צורות הקסם המפורסם שלה. אם ראית אמבטיה נהדרת זו בעבר, אתה יכול לראות את קווי הדמיון שלה ב פונקציונליות ועיצוב ארגונומיn עם הכיסא של עידו לקבוע. זה לא רק ריהוט מודרני המושך את העין, הוא, מבחינה ספרותית, התגלמות של נוחות, הנאה והרפיה. אם אתה לא מאמין לי, פשוט ישב.

הכיסא של עידו – פונקציונאליות ועיצוב ארגונומי

עיצוב ארגונומי - כיסא Eidos מבית Nuvist - כתום

הכסא קל מאוד ובעל גודל קטן מעשי בהשוואה לכסאות אחרים, הוא מושלם לתנועה. הכסא עשוי מחומרים מודרניים ויציב במיוחד. ממש כמו כסאות הבר, בעלי הצורה הארגונומית זהה. כסא עידוס או שרפרף מתאים לחדר השינה שלך, חדר האוכל, הסלון, אפילו המסדרון שלך. זה מאוד מעשי עבור המשרד שלך, קפה או בר.

הכיסא של עידו זמין בצבעים שונים

עיצוב ארגונומי - כסאות Eidos של Nuvist

הכסא הזה של נויסט זמין במגוון צבעים שונים – ירוק, כחול, סגול, אדום, חום, ורבים אחרים. הכיסא נראה פשוט מדהים בכל צבע. גם אם הוא מודרניסטי למדי, ניתן לסדר אותו עם סגנונות פנים שונים. אין הרבה כסאות המספקים נוחות. רובם למעשה הם רק כסאות לישיבה, לפרק זמן קצר. לאחר זמן מה הישיבה הופכת להיות מאוד לא נוחה. יהיה עליך לשנות את עמדתך מדי פעם או אפילו לקום לזמן קצר כדי להרפות את גופך. זה לא המקרה של כסא Eidos. צורתה המתמשכת והתלת ממדית של הכורסה נראית אולי מוזרה ועתידנית, אך למעשה היא מיועדת להתאים לגוף בצורה מושלמת. אתה יכול להישאר בכיסא הזה יותר משעה מבלי להרגיש דבר מלבד לשבת בנוחות. כיסא Eidos Nuvist, פשוט, יפה, מסוגנן ומודרני, נועד להכניס נוחות והנאה לחייכם.

כסא עידוס – עיצוב רהיטים מודרניסטי

כיסא Eidos מבית Nuvist בצבע ירוק וחום