הנקה בישיבה ציבורית נדנדות ספסל פרטיות כורסה ורודה

הנקה בציבור היא נושא שנוי במחלוקת המוביל שוב ושוב לדיונים סוערים. בחללים ציבוריים רבים חסרים אזורים שבהם אמהות ותינוקות יכולים לסגת מהסביבה התוססת על מנת להניק ללא הפרעה. איוונה פרייס ופיליפ ואסיק מאולפן העיצוב בפראג עיצבו 52 שעות את הספסל הארגונומי “Heer”, המציע לאמהות מניקות נוחות ושיקול דעת במקומות ציבוריים.

הנקה בישיבה ציבורית, כיסא מקושת, ניתנת לסיבוב

אף על פי שההנקה נהנית מקבלת הציבור הגוברת, אמהות רבות חשות אי נוחות מהנקה בחוץ מסיבות תרבותיות, פסיכולוגיות או אחרות. המקומות המיועדים להנקה בדרך כלל מבודדים ולא נוחים. Heer הוא ספסל ורוד וארוך עם מושב גדול, שחלקו האחורי כמעט עוטף את המשתמש, ובכך מבטיח פרטיות מבלי להפריד אותו מסביבתו. בנק ההר להנקה בנוי בצורה כזו שההנקה גם היא נטולת הסחות דעת לתינוקות.

הנקה במושב ציבורי אב טיפוס מסתובב חומרים מרוכבים עיצוב 52 שעות

הספסל הארוך מציע מקומות ישיבה למי שמלווה את האם. תוספת זו הכרחית בהחלט לאמהות עם עוד ילד אחד. המושב יכול להסתובב ולהטות כך שאמהות יכולות לבחור תנוחה נוחה. אתה יכול להתנדנד בעדינות קדימה ואחורה על המושב ולהרגיע את התינוק הבוכה או לנענע אותו בעדינות לישון.

הנקה בפרטיות חסרת הסחות דעת הציבור מאובטחת במצב נוח

כדי להבין טוב יותר את הצרכים של אמהות מניקות, המעצבים יצרו סקר ושלחו אותו למאות אמהות במספר מדינות. בהתחשב בתוצאות ובשיתוף עם המעצב התעשייתי ניקולה קנזביץ ‘, נוצר אז בנק האייר.

הנקה באמהות מניקות בציבור פרטיות מקושתת

שם הספסל עונה על השאלה הנשאלת לעתים קרובות במרחבים הציבוריים: “היכן אוכל להניק?”. “צבא” הוא התשובה למה הכוונה “כאן”. האמהות המניקות יכולות להישאר כאן ואינן צריכות כל הזמן לחפש מקום מתאים ושקט.

הנקה בכורסא ספסל ציבורי מתכווננת בנוחות ארגונומית

כרגע הספסל הוא רק אב טיפוס מורכב פונקציונלי. המוצר הסופי נמצא בפיתוח וייוצר מחומרים הניתנים למיחזור מלא. מעצבי 52hours מקווים שהספסל יותקן בקרוב בשדות תעופה, קניונים, תחנות רכבת ומתקנים ציבוריים אחרים כדי להפוך את המקומות לידידותיים יותר ונגישים יותר לאמהות ולתינוקות..

הנקה בפומבי 52 שעות מושב ספסל ארגונומי פרטיות ורודה

* תוכל למצוא מידע נוסף על המוצר פה