אצולה-שידה-מגירות-ריהוט בעבודת יד-ל'אוריג'ין

L’Origine הוא שם נרדף לאיכות ופרספקטיבה מודרנית. חברה איטלקית זו מראה לנו דרך חדשה לשלב בין הישן לחדש. היא מציעה בלעדיות ריהוט בעבודת יד עם קווים יפים וגישה מודרנית מהסגנון האלגנטי הקלאסי. התאמה אישית זמינה לכל אחד מהפרויקטים, מה שהופך את העיצובים ליחודיים ורצויים עוד יותר.

ריהוט בעבודת יד של L’Origine למשרד

רהיטים בעבודת יד-L'Origine

החברה מפורסמת בטכניקות יצירה חדשניות להפליא שלה. איכות עבודתה יוצאת הדופן ממקמת אותה באחד המקומות המובילים בעולם האומנות. השילוב בין מערכות תעשייתיות ושיטות אומנותיות מאפשר להם ליצור אומנות החורגת מגבולות הדמיון שלנו. שֶׁלָה ריהוט בעבודת יד הם לא רק פונקציונאליים ומורכבים, אלא הם גם מביאים תחושה מיוחדת מאוד של יופי וסגנון.

ריהוט בעבודת יד של L’Origine – שולחן כתיבה אלגנטי

שולחן עבודה-רהיטים בעבודת יד-L'Origine

החברה משתמשת בחומרים בסיסיים, במיוחד עץ, אך אומנותם הייחודית היא שהופכת את אבני החן האלה לאלגנטיות וגמישות כל כך. בעבודות מסוג זה לא רק איכות החומר היא שהופכת את הרהיט לכל כך יקר. הגישה היא זו שמעוררת את החיים. בגלל זה L’Origine המלאכה התפתחה לתעשייה והחזירה את האומנות המסורתית הישנה לאור הזרקורים של עיצוב פנים עכשווי ומודרני.

מזנון מורגן

רהיטים בעבודת יד-L'Origine-Morgan-buffet

L’Origine יוצרת חד פעמיות יפות, אך עובדת גם על פרויקטים גדולים עבור חברות עיצוב אחרות. למעשה, החברה אינה מעוניינת בייצור המוני של מוצריה השונים, כך שהמלאכה תהפוך פופולרית יותר ותשמור על מסורותיה. זוהי אמונת החברה כי אין דבר יפה כמו שזכות האיכות הגבוהה חורגת מגבולות הדמיון שלנו. שֶׁלָה ריהוט בעבודת יד בכל פנים – מסורתי, מודרני ואפילו עתידני. הייחודיות של המוצרים שלהם היא מה שלוכד ומעורר השראה למעצבים רבים ברחבי העולם. כולנו יודעים שריהוט בעבודת יד הופך כל בית לנוח ומיוחד יותר.

שידת קאלאס עם מגירות

קאלאס-שידות-מגירות-ריהוט בעבודת יד-ל'אוריג'ין

שולחן לודוביקו

ludovico-שולחן-ריהוט בעבודת יד-L'Origine

רהיטים בעבודת יד-L'Origine-george-table

ריהוט אוכל בעבודת יד של חברת L’Origine

עבודת יד-אוכל-ריהוט-L'Origine

ריהוט בעבודת יד – מדפי עץ

ריהוט בעבודת יד-מדפי עץ L'Origine

ריהוט בעבודת יד-L'Origine-מערכת אחסון-עץ כהה

ריהוט בעבודת יד-מערכת L'Origine-אחסון

כוננית ריהוט בעבודת יד

ריהוט בעבודת יד-פרט L'Origine