עמדות MVS-כיסא-כיסא-נירוסטה-תת-מסגרת-אפשריות

MVS הוא קל כיסא נוח בעל אופי נצחי המופיע כאובייקט פיסולי. כיסא הנוח בעיצובו של מרטן ואן סוורן עבור ויטרה בשנת 2000 משלב פונקציונליות מודרנית עם מראה מהמעלה הראשונה. מצויד בכרית ראש, ניתן להתאים את מיטת ה- MVS ל -2 מצבים. בניית מסגרת הנירוסטה המסוכנת מאפשרת לעבור מישיבה לשכיבה על ידי הזזת משקל גופך..

כיסא מעוצב מתאים לפנים ובחוץ

כסא שיזוף MVS עשוי מסגרת מתכת קצף אינטגרלית מפוליאוריטן

כיסא ה- MVS Relax עשוי פלסטיק חזק ועמיד ומתאים את עצמו לצורת הגוף וניתן להשתמש בו גם בחוץ. לגב ולמשענת הרגליים מעטפת עשויה קצף פוליאוריטן אינטגרלי עם אפקט ריפוד. הכרית עשויה עור וקצף פוליאוריטן. אלה זמינים בשחור או אופציונלי באדום אותות ומתאפיינים ברכות וגמישותם.

כיסא מנוחה ניתן להטות ב -2 מצבים

עיצוב-ספה-2-עמדות-הטיה-אדום-ואן-סברן-mvs-chaise-vitra

על מנת לייצר מוצרים אמינים, עמידים וידידותיים לסביבה עבור המשרד, הבית או המגזר הציבורי, המותג Virta משתף פעולה עם מעצבים פרוגרסיביים כמו מארטן ואן סוורן. האדריכל והמעצב המפורסם למד בבית הספר לאמנות בגנט ויצר את עיצובי המוצר הראשונים שלו בשנת 1986. לאחר קריירה מרשימה באדריכלות פנים ועיצוב רהיטים, שיתוף הפעולה בין ואן סוורן וויטרה החל בשנת 1996. עד מותו בשנת 2005, עבד מרטן ואן סוורן על מספר עיצובים חדשים עבור ויטרה, אשר שולבו מאז בהדרגה בייצור סדרתי..

הרהיט המושלם לתנומה קצרה

כיסא עיצוב-גינה-MVS-ויטרה-אמין-עמיד-ידידותי לסביבה

כיסא נוח בעיצוב אופנתי למרפסת שלכם

מיטת שיזוף-MVS-שיזוף עשוי-מפלסטיק חזק-עמיד

גולת הכותרת במרפסת

ריהוט MVS-להירגע-לשכב-ויטרה-אובייקט נצחי-פיסולי

רהיט להירגע

עיצוב-כיסא-שחור-מעטפת-פוליאוריטן-קצף-ויטרה-mvs-chaise

פינת קריאה נעימה עם כיסא MVS

עיצוב מודרני-כסא נוח-מרטין-ואן-סברן-2000-ויטרה