רגליים צבעוניות ריהוט מעצבים איטלקי

גדול שולחן אוכל מעץ מרתק עם שילוב צבעים יעיל ובנייה מקורית. המותג האיטלקי Bonaldo ידוע זה מכבר בזכות הריהוט המינימליסטי שלו. הקווים הברורים של הרהיטים מתרעננים לעתים קרובות על ידי שילובי צבעים יעילים. לאחרונה השקת שולחן בעיצוב מקורי וצבעוני. אנו מציגים בפניכם – “השולחן הגדול”

שולחן אוכל מעץ עם קונספט מקורי

חדר אוכל רעיון קישוט לקיר אח מגזינים ישנים

הרעיון היצירתי של שולחן אוכל מעץ מ בונאלדו ניתן לזהות ממבט ראשון – הבנייה החדשנית ושילוב הצבעים העליז בניגוד לקווים החמקניים. שתיים מארבע רגלי השולחן יוצרות צלב. הרגליים עשויות פלדה. כל פרט נחתך בלייזר – ייצור מדויק הוא תנאי הכרחי ליציבות מהשולחן. העיצוב הוצג במקור לציבור בשם – השולחן עם הרגליים הגדולות, אך מאוחר יותר היה צריך לשנות את השם. חברה אחרת נמצאה כמותגת “רגל גדולה” ולכן המעצבים שמו את שם השולחן. לשולחן הגדול יש הילה חיובית ויוצר אשליה אופטית שרגלי השולחן נעות. תלוי היכן אתה נמצא בחדר, שולחן האוכל תמיד נראה שונה.

שולחן אוכל מעץ – שילוב של צבעים וחומרים

רגליים להקמת חדר אוכל מינימליסטי

של ה שולחן אוכל מעץ הוא תערובת אקלקטית של צבעים וחומרים. משטח השולחן הניתן להארכה עשוי עץ. הרגליים – כאמור – עשויות פלדה. קיימים מגוון שילובי צבעים – כתום, אדום, סגול, ירוק ואפילו ורוד. בהתאם לצבע שתבחר, השולחן יכול להיראות מודרני, אקלקטי, מינימליסטי או פוריסטי. שולחן האוכל מוצע בשתי גרסאות – הגרסה הראשונה היא במידות 250x100x74, השנייה – 300x100x74.

שולחן מודרני עם צבעי מבטא

שולחן אוכל נפתח לרגליים מרובות צבעים מעץ

בנייה פוריסטית, צבעים מודרניים

כיסאות כחולים מכיסאות כחולים מקישוט קיר

ערכת צבעים פשוטה לריהוט מינימליסטי

עיטור תקרה בעיצוב שולחן אוכל

הטבלה – מבט מלמעלה

כיסאות ניתנים להרחבה, מבט למעלה

שולחן לגמרי בשחור

כסאות פלדה מעץ שחור כתום אדום

רגלי השולחן עשויות פלדה, פלטת השולחן – עשויה עץ

שתי כורסאות מרופדות הדמיה תלת מימדית

כורסת שולחן עיצוב פרט מעץ עץ אשור אדום

שילובי צבעים מודרניים עבור מתקנים שונים

חדר אוכל הציב חלונות צרפתיים