שולחן צד כורסה שטיח מתכת שחור

המותג הספרדי בלטה מציע מקסים ושיקי כורסה, המתאפיינים בעיצובים רעננים ועמידות. החברה מכבדת את התרבות האירופית ומשלבת במיומנות טכניקות ייצור מסורתיות ומודרניות.

כסא נוח יבטיח הרפיה בבית ובגינה

רעיון עיצוב סלון מודרני בצבע שמנת

חברת Belta הספרדית עובדת עם מעצבים אירופאים בעלי שם. שיתוף הפעולה עם אנשים יצירתיים הביא לחברה הכרה ופופולריות ברחבי העולם. לכל דגם מהאוסף יש אישיות משלו וממלא את הפנים באופי. זה מרתק במיוחד כורסה נומי, המתאפיינת בבנייה חדשנית, עתידנית. העיצוב האופנתי הופך למושך את העין בכל פנים. הכורסה עשויה עור ונירוסטה. הצורה הארגונומית מציעה הרפיה לגב. המבנה עוקב אחר הקו הטבעי של גוף האדם.

כיסא נוח בעיצוב ארגונומי

מרפסת עץ כורסא מסוגננת בעיצוב מודרני

של ה כורסה הוא שילוב מוצלח מאוד של חומרים קלאסיים וסגנון מודרני. הרהיט מכוסה עור, נראה יוקרתי ואלגנטי במיוחד. ערכי הצבעים הם ניטרליים ומאפשרים לעיצוב להיכנס לשלו. חום כהה מושלם עבור מתקנים שבהם נעשה שימוש נרחב בעץ. שחור מושלם למשרד המודרני, והצבע הלבן יחמיא לכל פנים מינימליסטי. האהוב עלינו המוחלט הוא הרהיט בצבע שמנת. הצבע נראה רך, חם ויחד עם זאת מודרני ומעשי במיוחד. הכורסאות מתאימות לשימוש פנימי וחיצוני כאחד. הם עמידים במיוחד וניתן למקם אותם במרפסת או בגינה בחודשי הקיץ. אולם במקרה זה, עליך גם לשאול את היצרן כיצד ניתן להגן על הרהיטים מפני מים ורוח במזג אוויר גרוע.

כורסת עור עם צורה ארגונומית

אלגנטי אלגנטי Belta

שחור ולבן – כמו יין ויאנג

כורסת עיצוב מסגרת מתכת

אלגנטי קלאסי – עיצוב נומי

לוח קיר מתכת מעור פנים קלאסי

הכורסה החדשנית מתאימה לשימוש פנימי וחיצוני כאחד

ריהוט מעצב פרויקטים עטור פרסים