לוח צבעים של סטודיו KMJ לעיצוב רהיטים

אנו מציגים בפניכם את רוזה -פולטרונה – דור חדש ומרהיב של רהיטים. של ה כורסא מעוצבת תוכנן על ידי סטודיו KMJ ומבוסס על קונספט חדשני לשיפור האקוסטיקה בחדר. הודות לקצף המיוחד לספיגת הקול ולריפוד סופג הקול, רעשים לא רצויים מוגנים.

כורסת מעצבים – דוגמא לעיצוב רהיטים פונקציונאליים

עיצוב רהיטי כסא להירגע-KMJ-סטודיו שוויץ מודרנית

החדשני כורסא מעוצבת רוזה-פולטרונה מבטיחה שתקראו כסף ללא הפרעה או להיפך, שלא תעצבנו אף אחד אחר בחדר בזמן האזנה למוסיקה. מיקום מסוים של עלי הכותרת שימש מקור השראה לעיצוב האקסקלוסיבי הזה. זו הייתה התנוחה הטבעית שעלי הכותרת של הוורדים מניחים כשהם פונים לשמש. אפילו הפסים על הכורסה דומים לשכבות עלי הכותרת השונות.

כורסת מעצבים Rosa -Poltrona – רהיט ייחודי עם אקוסטיקה

כורסא צבעונית ורודה Poltrona KMJ עיצוב

המודרנית כורסא מעוצבת לא רק מבטיח קליטת קול, אלא גם משמש כמסך פרטיות. הוא מסתובב 360 °. המוצרים של סטודיו KMJ מאופיינים ברעיונות יצירתיים ובמראה מודרני. בין אם הוא מרובע, עגול, פרקטי או אקסטרווגנטי, כל אלמנט מעודן עד הפרט האחרון. הרעיונות האיכותיים והברורים לגבי המטרה הם מרכיבים חשובים מאוד של פילוסופיית החברה. העיצובים השונים משיגים במודע או בתת מודע ליצירת רגשות, מחשבות והחלטות.

ריהוט מעצבים בלעדי מבית KMJ

עיצוב כיסא צהוב-רוזה פולטרונה

המעצב קורט מרקי ג’וניור ממוצא גנאי התמחה בתחום עיצוב הרהיטים. בשנות התשעים לימד אותו אביו, בעל מפעל רהיטים בשוויץ, את הייחודיות בייצור רהיטים. קורט העמיק מאוחר יותר את הידע בעיצוב שלו באיטליה ופתח סטודיו לעיצוב משלו בשנת 2010. העבודות המדהימות שלה, אחת מהן היא כורסא מעוצבת Rosa-Poltrona בטוח יעשירו כל פנים.

ורוד עלי כותרת בהשראת-ריהוט ישיבה

כורסא מודרנית לשיפור האקוסטיקה

בד כורסה בהשראת ורוד בעיצוב לבן

כורסת קצף סופגת קול

כורסת ריהוט מרגיעה-סטודיו KMJ לבן

אקוסטיקה בחדר שיפור-ריהוט ישיבה מודרני KMJ

עקוב אחר הבלוג שלי עם Bloglovin

כורסת מעצבים HUSK בשלוש גרסאות – פנים, חוץ וכיסא