כיסא מתקפל ריהוט חדר אוכל עלה נירוסטה אלומיניום

המעצב של קיפול, אלכסנדר ג’נדל, הוא מחברו של פרויקט מעניין בהשראת מסעותיו. הרעיון של האמן הוא ליצור עיצוב שהוא לא רק פונקציונאלי, אלא גם מקורי, אסתטי וחוסך מקום. כיסא מתקפל “עלה” יכול לשמש בחדר האוכל כמו גם בסלון, במשרד, בחוץ או פשוט כחפץ אמנותי.

הכסא המתקפל של חברת Folditure עם צללית אמנותית ואוונגרדית

כיסא מתקפל סלון חפץ אמנות

רוב האנשים לא מצפים למצוא נחמה בריהוט מתקפל, אך ליף תפתיע אתכם עם האפשרויות שהוא מציע. משענת הגב גדולה וארגונומית לתמיכה בגב לכל אורכו. המושב מרגיע, עשוי מחומרים מוצקים כמו אלומיניום ונירוסטה.

כיסא מתקפל “עלה” בטכנולוגיית קיפול חדשנית

כיסא מתקפל-נירוסטה-טכנולוגיה פורצת דרך-קיפול

“העלה” הוא כיסא מושלם לפינת האוכל שלכם. שלא כמו רוב הכיסאות המתקפלים, יש לו מראה מעוטר ונראה יפה סביב שולחן אוכל. זה בעצם לוכד עיניים מענג וכנראה שלא יהיה צורך לקפל אותו ולהניח אותו. כאשר אינה בשימוש, ליף משמשת כיצירת אמנות עם צללית מקושטת ואוונגרדית, מראה מקורי ונוכחות אלגנטית בפנים. חשוב להזכיר שאחרי הקיפול הרוחב שלה הוא 2 ס”מ מדהים!

ברוחב 2 ס”מ בלבד כשהוא מקופל

כיסא מתקפל-עלה-חוסך מקום-ריהוט

מסגרת אלומיניום מנירוסטה, ציר נירוסטה, המשמשת לבניית מטוסים וחומרים איכותיים אחרים משמשים לחפץ אמנותי זה. אלה הופכים אותו לעמיד בפני תנאים מטאורולוגיים, ולכן הוא אידיאלי גם לשימוש חיצוני. כיסא מתקפל “עלה” משתלב בצורה מושלמת בכל עיצוב פנים, אך יחד עם זאת הוא משחק את התפקיד של אלמנט מרכזי..

אידיאלי לאזור החיצוני

כיסא מתקפל-כיסאות-שטח חיצוני-חומר דוחה מים

גרסה אדומה

עתידני-אוכל-ריהוט-כיסאות מתקפלים-אלומיניום-משענות אדומות

כיסא מתקפל-עלה-קיפול-אלכסנדר-ג'נדל

ב אנג’לוב