כורסה יוצאת דופן - כורסת אספרה מאת אטל

עיצוב מעולה מגיעים בדרכים שונות ובלתי צפויות. ישיבה, למשל, מעולם לא הייתה כה בלתי אפשרית לעמוד בפניה. ה כִּסֵא להפוך לביטוי אמנותי של אורח החיים המודרני שהוא גם פונקציונאלי ונעים יותר. אבל זה לא פשוט ליצור משהו שנראה טוב ומעשי כאחד. אם אתה רוצה לרהט את הבית או המשרד שלך בצורה מודרנית, אז כסף הוא לא כל מה שאתה צריך. אף אחד לא רוצה רהיטי רטרו לִרְאוֹת.

 כורסת אספרה של Etel בשני צבעים

כורסת אספרה יוצאת דופן של Etel - שחור

זו לא רק דרך להבטיח נוחות ורגיעה לגוף, אלא גם דרך להראות את הטעם האסתטי שלכם. במיוחד אם אתם מחפשים את הכורסה החדשה מבפנים בְּרָזִיל תוֹשָׁב חברת אתל מחליט. כאילו פותחת ביצה כדי לחשוף את המרכז הגמיש שלה עם כיסוי עור אמיתי. יש להם עיצוב יוצא דופן שעוזר להרגיע את גופך דרך כיפה חצי כדורית עם שתי כריות נעימות.

כורסאות יוצאות דופן כמו ביצה שנפתחה

כורסה בצורת ביצה - כורסת אספרה מאת אטל

אלה כִּסֵא להיראות כך שקל למשוך את תשומת הלב של האורחים או הלקוחות שלך. החפצים הקטנים של הפנים, הטעם המעודן הופכים את החיים לא רק ליפים יותר, אלא גם נוחים יותר. העיצוב בפועל של הכורסא הוא מאת ריקרדו פאסנלו עשוי והתרשם ממגוון צבעים חזקים כגון קוניאק, חציל או קפה או לה-לייט ולכן הוא דוגמה טעימה לקישוט פונקציונאלי ומסוגנן. המראה יוצא הדופן שלהם בוודאי ישלים את עיצוב הפנים המודרני שלך. אתה יכול להשיג את זה מאטל.

כורסת אספרה של Etel-קוניאק, חציל או בית קפה-לה-לייט

כורסת אספרה מבית Etel -חום