שולחן איפור -חידוש-צבע כחול בהיר

אין ספק שלכל אחד בבית שלו יש ריהוט ישן שטרם נעשה בו שימוש מלא ועדיין אין בו צורך. האם אולי ירשתם כמה רהיטים מסבתא שאתם מאוד אוהבים אותם ומזכירים לכם את ילדותכם, אך עדיין אינכם יכולים להשתמש בהם? תחשוב שוב. אנו נותנים לכם כמה רעיונות מרגשים כיצד לשפץ בהצלחה את אחד הרהיטים הפופולריים ביותר של כל הנשים – שולחן איפור.

שולחן איפור משופץ במראה קלאסי

איפור שולחן-קלאסי-מראה משופץ

של ה שולחן איפור משחק תפקיד גדול בחיי היום יום של כל אישה. בדרך כלל זה בחדר השינה, שם אנחנו עושים את עצמנו יפים אחרי מקלחת מרעננת או לפני היציאה החוצה. באופן מסורתי, שולחן איפור מורכב מכמה אלמנטים – ארון עם הרבה מקום אחסון ותאים נפרדים לאיפור ואביזרי שיער, כיסא נוח ומראה גדולה. אנו נותנים לך עצות כיצד לעשות זאת שולחן איפור לשפץ ולרענן בחדר השינה שלך.

שיפוץ שולחן איפור – שיק עלוב

מגירות ישנות לשולחן איפור

הדבר הראשון שכדאי לך לשים לב הוא כיצד יש לך מקום פנוי מתאים. אתה אמור להיות מסוגל להסתובב בחופשיות בחדר השינה, כך שאם שולחן האיפור גדול מדי כדאי שתשקול מקום אחר – אולי בפינה נעימה בסלון. הרהיט צריך להיות מואר היטב – אור שמש במהלך היום ותאורה מובנית דיסקרטית בערב. וודרי שולחן איפור בעצם קל לשפץ – אתה צריך לצבוע אותו מחדש. שחקו עם הצבעים וקבעו דגשים – עם דוגמאות צבעוניות או עיטורים. הקפד לבחור את הכסא הנכון – הכיסא צריך להיות נוח ולהתאים לעיצוב השולחן. חשוב שהכסא לא יהיה גבוה מדי.

שולחן איפור ישן בעיצוב שיפוץ

שולחן איפור ישן-שיפוץ

החליטו על גודל המראה – האם אתם צריכים אותה רק לאיפור, או שאתם רוצים לבנות במראה גדולה יותר? הכי טוב והכי קל להשתמש בעיצוב המקורי של שולחן איפור לשמר כמה שאפשר. קשט את רהיט הוינטאג ‘בפרחים טריים, או סדר את הבשמים שלך על השולחן כקישוט – והקמת את המקום האהוב החדש שלך.!

שולחן איפור נפלא עשוי זכוכית

זכוכית-שולחן איפור נפלא

מנורת שולחן וינטאג ‘ושולחן איפור מזוגג

וינטאג '-מנורת שולחן-מזוגגת-שולחן איפור

מראה מרהיבה ושולחן איפור

שולחן איפור מרהיב-מראה

מספרה ישנה עם קרן שחורה

שחור-אלטר-תסרוקת

שולחן איפור עם מראה על המגירות

שולחן איפור מזכוכית

שולחן איפור – עיצוב קלאסי במראה מודרני

שולחן איפור-קלאסי-עיצוב-מראה חדש

מודרני-שולחן איפור-מזוודה-נושא