איטלקי-ריהוט-מאת-זנאבוני-כורסאות מודרניות-מרופדות

חברת הרהיטים האיטלקית זנאבוני החלה לפעול בשנת 1967. החברה הפכה פופולרית בזכות הרעיונות היצירתיים והחדשניים שלה לרהיטי וינטג ‘המתאימים לאורח חיים עכשווי. המשימה הקשה אך המעניינת הפכה להיות הובלת תפיסת העיצוב של החברה. השאיפה לקרב את הקלאסי לתוצאות Zanaboni המודרניות ריהוט איטלקי בשני הסגנונות. שני הכיוונים בייצור החברה הם קלאסיים ומודרניים. שניהם תוצאה של עבודתו האיכותית של זנאבוני ושל אומנות אלגנטית. הם יוצרים אווירה מסוג אחר בבית.

ריהוט איטלקי של זנאבוני – קלאסי

איטלקי-ריהוט-מאת-זנאבוני-מעוצב בעושר

ראשית אנו מציגים ריהוט איטלקי מהאוסף הקלאסי. זהו אוסף וינטג ‘אלגנטי בעל ערך רב עם כמות הקישוט והפרטים הנדיבים שלו. האוסף יוצר סביבה דרמטית בעלת אופי קלאסי חזק ותחושת החלל מציינת זמנים היסטוריים שיחזרו לחיים באמצעות העיצוב הנהדר הזה. אבל סגנונות הווינטג ‘הם רק חצי מההתרגשות שמציעה חברת הרהיטים האיטלקית ללקוחות המודרניים.

ריהוט איטלקי מ- Zanaboni- מודרני

ריהוט איטלקי-מאת-זנאבוני-לבן-עור-ריהוט

הכיוון השני של יצירתו, האוסף המודרני, מרגש לא פחות מהקלאסי. עם האוסף הזה, זנאבוני רוצה לחשוף סוג אחר של רעיונות פנים – זה שמבוסס על תחושה מינימליסטית ויופי פשוט. ריהוט איטלקי מהאוסף המודרני יוצרים אווירה בהירה ונקייה, אך עדיין התייחסות יוצאת דופן לקלאסיקה, שהיא ללא ספק התשוקה הגדולה ביותר של החברה.

לבן לגמרי

איטלקי-רהיטים-מאת-זנאבוני-אוכל-ריהוט-אוסף מודרני

שני האוספים המיוחדים של חברת הרהיטים האיטלקית הזו הם תוצאה של עבודה קשה וניסויים. המאפיינים השונים שלהם מציעים בחירה גדולה יותר ללקוח המודרני. אם אתה רוצה לראות קלאסי ומודרני במיטבו, תסתכל על התמונות למטה.

מאת ק.ה כריסטובה

כורסת עור

 איטלקי-ריהוט-מאת-זנאבוני-כורסאות מודרניות-עור

כורסה מלכותית בצבע סגול

כורסאות איטלקיות-מאת-זנאבוני-רויאל

שחור ולבן

איטלקי-רהיטים-מאת-זנאבוני-שחור-לבן

ריפוד קטיפה

ריהוט איטלקי-מאת-זנאבוני-קטיפה

כסאות קטיפה

כסאות איטלקי-רהיטים-מאת-זנאבוני-אדום-קטיפה

טרקלין שיזוף

ספה איטלקית-רהיטים-מאת-זנאבוני-אדומה-קטיפה

ספה של אורפאו

ספה איטלקית-רהיטים-מאת- Zanaboni-orfeo

קטיפה כסופה

ריהוט איטלקי-מאת-זנאבוני-אפור-קטיפה

קלאסי ומלכותי

אוסף איטלקי-רהיטים-מאת-זנאבוני-קלאסי

בז ‘וזהב  איטלקי-ריהוט-מאת-זנאבוני-בז '