קמפיין פרסום מודרני-עיצוב-לפי-לין-רוזט

עיצוב הספות יוצאי הדופן של ליגה רוזט ידוע ברחבי העולם בזכות האיכות הגבוהה והיקרות שלו. אין כמו הנוחות של הבית. זו הסיבה שחשוב מאוד להחזיק את הספה הנכונה – נראה שזה רק רהיט, זה יכול לשנות הכל עבורך. במיוחד כשאתה חוזר הביתה אחרי יום ארוך בעבודה ואתה רוצה להתרסק איפשהו ולקבל את השאר שמגיע לך. ליגה רוז מעצבת ריהוט ספות במשך עשרות שנים ומצאה את העיצובים הטובים ביותר לספק נוחות מוחלטת.

עיצוב ספה מודרני מאת Ligne Roset

ליגה-רוז-קמפיין-עיצוב מודרני-ספה-

חברת Ligne-Roset נמכרת בכל רחבי העולם, בשל העובדה כי האוספים שלה אהובים ורצויים על ידי אלפי אנשים. מומחים יופתעו מהתהליך של בחירה קפדנית של החומרים האיכותיים לכל עיצוב שונה. הודות לניסיון ומחקר רב שנים, ליגנה רוזט פיתחה ידע שלא יסולא בפז מבחינת יצירת ריהוט ספות. כל עיצוב ספות של Ligne Roset הוא ייחודי – מסוגנן ועם החותמת “נוחה להפליא”.

עיצוב ספות מאת Ligne Roset וקמפיין הפרסום שלהם

מודרני-ספה-עיצוב-מאת-לין-רוזט-פרסום יצירתי

יצירתיות היא “הנשק הסודי” של החברה בכל הקשור ליצירת מותג מצליח. כל קולקציה יוצאת דופן וחדשנית בהחלט. אנו בהחלט יכולים לומר ש- Ligne Roset היא חלוצה ביצירת טכניקות חדשות וחדשניות בייצור ספות ומיטות.

מודעה מודרנית-ספה-עיצוב- Ligne-Roset

קבוצת רוזט הקימה קשר חזק עם מעצבים מוכשרים מרחבי העולם. זה הופך אותם ליעילים ויצירתיים הרבה יותר מכל חברת ייצור אחרת. שלא כמו אחרים, הם אוספים רעיונות ועיצובים ממקומות שונים בעולם. הם מכניסים אלמנטים תרבותיים ומסורתיים בריהוט שלהם כדי להראות שהדמיון הוא אינסופי בכל הנוגע ליצירת יצירות אמנות אמיתיות. החלק הטוב מכולם הוא שעיצוב ספות של Ligne Roset יכול להיות יצירת האמנות הטובה ביותר בבית שלך ובמקביל תרגיש נוח ורגוע יותר מאי פעם. זהו כוח השלמות.

מודרני-ספה-עיצוב- Ligne-Roset-werbung- אמירות יפות

שמים כחולים

מודרני-ספה-עיצוב- Ligne-Roset-blue blue

צהוב חזק כמבטא

מוקד צהוב-מודרני-ספה-עיצוב- Ligne-Roset-מוקד

ספה מודולרית

מודרני-ספה-עיצוב-לין-רוז-מודולרי

תפוז חם

טוגו-מודרני-ספה-עיצוב-לין-רוזט-כתום

כורסה מרופדת בצהוב

מודרני-כורסא-עיצוב-לין-רוזט-צהוב

פיליפ-ניגרו-מודרני-מודולרי-ספה-עיצוב- Ligne-Roset

סלון צבעוני-מודרני-ספה-עיצוב- Ligne-Roset

מודרני-עור-ספה-עיצוב-לין-רוזט-

מודרני-ספה-עיצוב-לין-רוזט-קווים יוצאי דופן

מודרני-ספה-עיצוב-לין-רוזט-אדום

Cortiça – כסא מנוחה בצורת ארגונומית עשוי פקק מאת דניאל מיכליק