ריהוט בריאות - פקעת מיטות מים

של ה פקעת של “מיטות מים” אינו רק רהיט מודרני. זהו גם מושג בריאות חדש של הרפיה מוחלטת, נוחות והנאה. הקפסולה החיננית העתידנית מעוצבת בצורת כדורי תולעי המשי ומזכירה לנו גם תפאורה של סרטי מדע בדיוני. האם אתה רוצה זיכרון חיוור דמוי רחם? אם כן, זהו האחד פקעת מיטות מים בדיוק מה שאתה צריך.

פקעת של “מיטות מים” – נוחות והרפיה מוחלטות

ריהוט בריאות - עיצוב פקעות של מיטות מים

הקפסולה תבודד אותך מהסביבה החיצונית ותשלח אותך לארץ הנוחות והרגיעה המוחלטת. לאחר 20 דקות או יותר ברהיט יוצא הדופן הזה, תרגישו רעננים ובשלווה עם העולם החיצון. כל הבעיות נעלמות לגמרי, אתה מרגיש כמו תינוק שצף בחוסר משקל. אפקט ה”שחייה “או” כמו הרחם “נובע ממזרן המים המובנה, המבוסס על כסאות הבריאות המפורסמים של Wasserbettens. כסאות הבריאות ממיטות המים מופצים ביותר מ -550 מלונות שונים ברחבי העולם.

אפשרויות צליל שונות בגולם של “מיטות מים”

ריהוט בריאות - פקעת מיטות מים - סגול

חלק נוסף מהאפקט הטיפולי הוא זה צליל מרגיע, שמשולב בגולם. ישנן מספר אפשרויות צליל שונות. אתה יכול לבחור צליל היקפי, צליל מיטת מים, עם או בלי אוזניות. תחושת רעידות קלות במזרן נותנת תחושה קרירה, עיסוי מרגיע.

עיסוי מרגיע במעטפת “מיטות המים”

ריהוט בריאות - פקעה מודרנית של מיטות מים

ברגע שהקונקון ייסגר, תועבר לעולם אחר. לא יהיו יותר הפרעות, לא יהיו עוד בעיות, רק שלווה אמיתית ונוחות. לקפסולה זו תאורה רכה ויפה מאוד שגורמת לך להרגיש מוגנת והיא גם מרגיעה את העיניים. זֶה עיצוב קונקון הוא בהשראת צורות טבע שונות. הוא מתאים לריהוט לבית או למרכז ספא. התאורה, הצלילים היפים והרגועים, מזרן המים והעיצוב הייחודי של קונקון הם המפתח לחוויה אמיתית של הרפיה. ברגע שתיכנס לקפסולה יוצאת הדופן הזו, תדע מה זה באמת נוחות.

שלווה אמיתית ונוחות בתוך פקעת “מיטות המים”

ריהוט בריאות - הרפיה בתוך פקעת מיטות המים