ריהוט בסגנון הבארוק עם סגנון מודרני

בכל הנוגע לסגנון, יש לזכור דבר אחד: פרטים קטנים הופכים את הדברים שונים. קל לשנות את מרחב המחיה שלנו על ידי הוספת כמה ריהוט יוקרתי בביתו. כמובן, כדאי לשים לב לאיזה סוג אתה בוחר. תנו לריהוט הזה להיות אופנתי ופונקציונאלי ככל האפשר. השילוב הטוב ביותר תמיד קשור לעיצוב. ואז הכל ישתפר. זה יכול להיות ספה, כורסה, מנורה או כל פריט אחר, אך אל תשכחו מהעיצוב! זה בעצם מה שעושה את השינוי.

אם יש לך שילוב של ישן וחדש, מאוחדים בלוח צבעים קלאסי כמו הרהיטים החדשים של מודני אז בטוח יהיה לך טעם טוב. יצירות בולטות אלה מביאות יצירה חדשה נוף יוקרתי במיוחד של הבית שלך.

ספה בצ’סטרפילד כסופה עם עור מתכתי

ריהוט בלעדי מבית מודאני בסגנון הבארוק - כסף

הצורה הקלאסית של ה ספה בצ’סטרפילד כסופה בשילוב עם עור מתכתי הופך אותו ליצירת אומנות ייחודית. זוהי ספה מוזהבת תלת מושבית, המתאפיינת במושבים עמוקים וכריות נוחות ונעימות. סגנון אופנתי ונוחות מובטחות במאה אחוז! זֶה עיצוב כורסה מלכותית מבוסס על המסורת של פעם, אך עם גווניו השחור -לבן הוא גם רענן ועכשווי. עבודת העץ האמנותית מבטיחה איכות אמיתית ומשטחים קרירים.

כורסה מלכותית בסגנון הבארוק של מודני

כורסה של מודני בסגנון הבארוק

אם יש לך כורסה עם מנורת רצפה של קסיופיה לשלב, ואז תקבל דוגמא מהעיצוב הקלאסי. זה מראה דקדנס טהור! ה מנורת מדוזה שחורה היא עוד מנורה אלגנטית בסגנון נרות. זה טוב במיוחד כשאתה רוצה להוסיף מעט דרמה למשרד, לסלון או לחדר השינה שלך. תסתכל על כל הרהיטים המודרניסטיים הנהדרים האלה במודני. הם יבטיחו לך את השינוי שאתה צריך.

מנורת רצפה של קסיופיה ו מנורת מדוזה שחורה

ריהוט של מודני - מנורת רצפה בארוק

ספת צ’סטרפילד כסופה בסגנון הבארוק