ריהוט מעצבים איטליה מאת smania wood

היצרן סמניה מייצרת ייחודיות ומדהימות רהיטי מעצבים מאיטליה בְּ. קולקציית הריהוט מעולה ומפנקת. החזון המפואר והקישוטים המורכבים מקשים עלינו להאמין כי ריהוט זה נוצר במאה ה -21. היצרנית האיטלקית מייצרת רהיטים מאז 1979. הם כמה מעיצובי הרהיטים המפוארים והמפוארים ביותר מאיטליה שיש כרגע.

 רהיטי המעצבים מאיטליה – מסורת פוגשת חדשנות

רהיטי מעצבים איטליה ממשרד smania

מאחורי כל רהיט ישנו הקשר היסטורי. בעלי המלאכה בסמניה משתמשים בשיטות ייצור מסורתיות רבות מהעבר, אך משלבים אותן תמיד עם חידושים טכניים מההווה. “לה בריאנזה” הוא רובע מרתק בפאתי מילאנו. יש מקום היסטורי שבו “ארטיג’אני די מובילי”, אומני רהיטים מיוחדים, הם עדיין היפים ביותר רהיטי מעצבים מאיטליה ליצר. רוב דירות הסטודיו הבלעדיות האלה ממוקמות בבתים משפחתיים. האיכות הגבוהה ביותר של הרהיטים בעבודת יד מושכת אליהם אנשי עסקים ואספנים מכל רחבי העולם. סמניה מזמינה שם את אוספי הריהוט הבלעדיים שלה.

 רהיטי מעצבים מאיטליה – אומנות ייחודית

ריהוט מעצבים איטליה מאת כיסא כחול smania

תהליך הייצור של זה רהיטי מעצבים מאיטליה מסובך מאוד ולוקח זמן. הקווים הייחודיים והקישוטים המופלאים יכולים להיעשות רק על ידי כמה אומנים מיומנים במיוחד. לשם כך נבחר רק העץ היפה ביותר מהעונה הרלוונטית, המשולב לאחר מכן באופנתיות עם ניואנסים צבעוניים ועשירים. האפקט המפואר משתכלל בסופו של דבר מבדי היוקרה בהם משתמשים. התמונות שבחרנו מציגות רהיטים ייחודיים המביאים עמם רוח העבר ומציעים פתרונות מעצבים חדשניים ותוססים..

ריהוט יוקרתי בכחול לסלון

ריהוט מעצבים מאיטליה מאת smania area

ספה מעוצבת מעור כהה מסמניה

ריהוט מעצבים מאיטליה של סמאניה ספה אפורה

חדר שינה בעיצוב אופנתי באפור

ריהוט מעצבים איטליה מחדר השינה של smania

אזור כניסה מפואר עם כורסה כחולה

רהיטי מעצבים איטליה מ- smania lounge blue

ריהוט משרדי יוקרתי מאיטליה

רהיטי מעצבים איטליה מ smania büro