עיצוב שולחן צד אלגנטי בסלון

בין אם לקפה ועוגה, לתפעול טלוויזיה או פשוט כקישוט מסוגנן בחדר – אתה בקושי יכול לדמיין ספה ללא השולחן הצדדי. אנחנו יכולים להציע לך כמה רעיונות לשולחן קפה – מצבעוני לאלגנטי פשוט, עשוי זכוכית, עץ או פלסטיק, אפילו עשוי קש ועור, שיהווה את גולת הכותרת בסלון שלך!

רעיונות לשולחן קפה – שולחן צד אלגנטי עשוי זכוכית

שולחן קפה-זכוכית-ספת עור-סלון מודרני

השילוב הקלאסי של עץ וזכוכית נמצא בעיצוב מחודש – דגמים שאין להם עיטור, אך בעלי מראה סופר מסוגנן ומשתלבים היטב עם הפנים, פופולריים כיום מאוד. השילוב של ספת עור, שטיח ברצפה גבוהה ושולחן צד עשוי זכוכית עם צורה קומפקטית אך מעניינת נראה נהדר. ה רעיונות לשולחן קפה לשולחנות צד זכוכית יש יתרון גדול נוסף – הניקוי קל מאוד.

רעיונות לשולחן קפה – שולחן צד עשוי עץ

ספה-שולחן קפה-עץ

אחד הטובים רעיונות לשולחן קפה הוא השולחן הצדדי עשוי עץ – כיוון שגם שם מוצע מגוון העיצובים הגדול ביותר. אתה יכול לבחור שולחנות קפה בצבע טבעי ועם אלמנטים דקורטיביים מברזל יצוק אם סגנון הריהוט מסורתי וקלאסי יותר, או שאתה יכול להעדיף עיצוב זוויתי בצבע חזק / כתום, ירוק, צהוב / לעיצוב פנים מודרני..

רעיונות לשולחן קפה – עיצובים יוצאי דופן עשויים מתכת, פלסטיק ואבן

פינת קריאה לשולחן קפה מתכת זכוכית

בין יוצאי הדופן ביותר רעיונות לשולחן קפה כוללים עיצובים פלסטיק מבריקים ומעניינים / יתאימו לכל חדר מינימליסטי או פשוט אך מודרני /. הפלסטיק עמיד, קל לניקוי ומתאים היטב למספר סגנונות ריהוט. דגם עשוי מתכת וזכוכית קובע מבטאים יפים ותוכל בעזרתו לארגן פינת קריאה נחמדה בשילוב עם כורסת עור נוחה. ראטן ועור אולי נשמעים מסובכים בהתחלה, אבל העיצוב סופר אלגנטי וטרנדי. רעיון מעניין להכין בעצמך – גזע עץ כשולחן קפה לסלון כפרי או לבית הכפרי.

רעיונות לשולחן קפה – צבעים ורעיונות לקשט

שולחן צד אלגנטי מעץ

אם אתה הולך על צבעים טבעיים, אתה צודק בכל סגנון. צבעים חזקים צריכים להיות מתואמים עם שאר חלקי הפנים. אגרטלים ומנורות שולחן הם העיטור המסורתי. בכל מקרה, אתה יכול להיות יצירתי יותר עם ‘שתילת’ פרחים או תמונות עליו.

שולחן צדדי ראטן

שולחן צד מודרני מעור עץ

מבטאים כתומים

כוס שולחן קפה מעניינת

שולחן צדדי אלגנטי משני חלקים

שולחן קפה מזכוכית שני חלקיםשולחן צד בצבע כתום מהנה

שולחן צד מעץ-מצחיק-כתום-צבע

שולחן צד כפרי להכין בעצמך

שולחן צד כפרי

עיצובי שולחן צד צבעוניים עשויים פלסטיק

עיצובי שולחן צד צבעוניים

שולחן קפה מודרני עם פרחים כקישוט

שולחן צד קישוט יצירתי