רהיטי ילדים-עץ בהיר-כחול-קירות

ראשית עליך להחליט לאיזה חדר בבית מִשׁתָלָה מוגדר. זה צריך להיות החדר בהיר, יבש וחמים ברובו, רצוי בצד שטוף השמש. באופן אידיאלי, לכל ילד צריך להיות שטח משלו שבו הוא יכול לשחק ולהסתובב. ה ריהוט לחדר הילדים לא צריך להיות מיותר מדי או עמוס מדי, רק הדברים החשובים ביותר. כך יהיה קל יותר לשמור על החדר מסודר ומסודר. השתמש בכל מטר של החלל, מערכות אחסון ומיטות לופט הן בחירות טובות לחדרים קטנים יותר.

ריהוט לחדרי ילדים – לוח צבעים ורוד עדין

ריהוט-חדר ילדים-עדין-ורוד-צבע-לוח

האפשרות הטובה ביותר לחדר הילדים היא הריהוט המשתנה. כגון ריהוט לחדר הילדים בעלי פונקציות שונות יותר. מבנים רב תכליתיים אלה יכולים להיות מיטות קומותיים, ארונות, מדפים ושולחנות מיטה. הרב -פונקציונליות של ריהוט הילדים מאפשרת לחסוך מקום ולהתאים את עצמם לרצונות הילדים המשתנים ללא הרף.

ריהוט קומפקטי לחדר הילדים – מיטות קומותיים

מיטת קומותיים בעיצוב חדר ילדים אדום

בעת בחירת ה ריהוט לחדר הילדים שימו לב לחומר – רצוי עץ ופלסטיק, כיוון שקל לנקות אותם. נסה לשלב שטיחים, וילונות וטקסטיל אחר, קל לכביסה והיפואלרגני. כמו כן, חשוב על בטיחות בחדר הילדים, במיוחד לילדים צעירים. פינות, קצוות וידיות של רהיטים לחדר הילדים חייבים להיות מעוגלים. בחר ידידותי לילדים ריהוט לחדר הילדים, כלומר לא גבוה מדי ודי רך כמו פוף.

חדר ילדים סגול עם מיטת לופט קומפקטית

מיטת לופט סגולה-ילדים-קומפקטית-לופט

ועוד משהו חשוב – עדיף לרכוש ריהוט ילדים צבעוני כדי שתיצור מצב רוח וחדר הילדים לא יראה קודר מדי..

  ריהוט ילדים ססגוני – צהוב וירוק בחדר הילדים

צבעוני-ריהוט ילדים-צהוב-ירוק-חדר ילדים