מקום עבודה פרטי ביתן אטום לרעש מודולרי ידידותי לסביבה חדר אחד

באירוע NeoCon הציגה חברת ROOM חלל פרטי מרתק למשרדים עם קונספט משרדי פתוח. המוצר החדש בתעשיית הריהוט המשרדי נקרא “ROOM One”. עיצוב פונקציונאלי בשילוב עם קיימות הוא מה שמגדיר את תא העבודה. ROOM One הוא מרחב עבודה פרטי המשלב עיצוב אלגנטי ופתרון הגנת נתונים ידידותי לסביבה.

מקום עבודה פרטי עם עיצוב בר קיימא עבור שטחי משרדים פתוחים

חדר אחד ביתן אטום לרעש בידוד פרטי רעש נייד במקום העבודה

הדוכן אטום לרעש עשוי מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים. ROOM ניתן למצוא בשוק במחצית המחיר ממחמירי עבודה דומים. מרחב העבודה הפרטי משלב פונקציונאליות ועיצוב בר קיימא במטרה לשפר את עולם העבודה בקנה מידה גדול ולפתור את בעיית הרעש המעצבנת עבור מיליוני אמריקאים שעובדים במשרדים פתוחים מדי יום..

למרות שמשרדים בחלל פתוח מציעים סביבה יצירתית, מחקרים הראו כי הם משפיעים הן על תפוקת העובדים והן על בריאותם. כמעט 50% מהעובדים במשרדי קונספט פתוח רואים בפרטיות את הגורם מספר אחד לתסכול. בניגוד לאנשים שעובדים במשרדים סגורים, עובדים במשרדים בחלל פתוח נמצאים לעתים קרובות יותר בחופשת מחלה.

מקום עבודה פרטי ומודרני המותאם לצרכי העובדים

מקום עבודה פרטי במשרד הפתוח עשוי מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים, חדר בר קיימא

ROOM One משתמש בעיצוב פשוט וחכם כדי להבטיח פרטיות במשרד הפתוח, ובכך להבטיח סביבת עבודה שמחה ובריאה יותר. מקום העבודה המודולרי והגמיש הזה תוכנן על ידי אלחנדרה אלברן, מעצבת פנים ומנהלת קריאייטיב עטורת פרסים ממקסיקו. ניתן להרכיב את תא העבודה במקום תוך 40 דקות בלבד, מה שחוסך פרויקטי בנייה מורכבים ויקרים, זמן רב ומשאבים לחברה. מקום העבודה הוא דרך ידידותית לסביבה ובמחיר סביר ליצור מקום עבודה מודרני המותאם לצרכי העובדים לפרטיות ושיתוף פעולה.

חדר עבודה פרטי אחד דוכן אטום לרעש קומפקטי מודולרי בר קיימא

ROOM One יוצר אווירת עבודה מושלמת. גם אם חלל המשרד בעל עיצוב מיוחד, ניתן להתאים אליו בקלות את חדר חדר אחד. יצירה מותאמת אישית זו יכולה לשקף מושגים ספציפיים לחברה. תא העבודה מיועד למומחיות להגנה על שיחות פרטיות תוך מתן בידוד לרעש. ROOM One מפחית רעש עד 29 דציבלים.

אסור לזלזל בהיבט האקולוגי של פרויקט ROOM One זה. בכל דקה מיליון בקבוקי פלסטיק מגיעים למזבלות. שימוש בבקבוקי פלסטיק ממוחזרים לייצור דוכנים אטומים לרעש גם מפחית פליטת CO2.

הגנת נתונים ידידותית לסביבה מקום עבודה פרטי מקום עבודה פרטי אטום לרעש אחד

ROOM One נייד וניתן להעביר אותו ממקום למקום. לכן תא הנוסעים אינו מהווה מכשול למהלך הקרוב. כל תחנת עבודה מודולרית מצוידת במערכת אוורור מיוחדת כך שהאוויר בתא הנושא נשאר טרי וקריר בכל עת.

הרעש במקום העבודה היה הכוח המניע האמיתי מאחורי הפיתוח של ROOM One. המעצבים קיבלו חומרים ממוחזרים ועבדו עם מומחים לאקוסטיקה בקיאים כדי ליצור בסופו של דבר פתרון נגיש עבור שטחי משרדים מודרניים המציע יותר מקום לעובדים מרוצים ועסקים מצליחים..

* למידע נוסף על ROOM One פה