מערכת מדפים מודולרית סלון חופשי מודרני

אנו מציגים בפניכם מערכת מדפים מודולרית עם דלתות הזזה, הודות לקונספט הפונקציונאלי והמודרני שלה, ניתן להשתמש בה במגוון דרכים בפנים. בין אם בגרסת XXL כמפריד חדרים או קטן וחוסך מקום כשולחן קפה, אופנתי כארון טלוויזיה ומדפי קיר או פשוט כשטח אחסון למשרד – האפשרויות הן אינסופיות כמעט. ניתן לשלב את המודולים הבודדים בהתאם להעדפותיך ולתנאים המרחביים שלך ובכך לאפשר חופש עיצובי מסוים.

ציוד מערכת מדפים מודולרית עם ייצור באיכות גבוהה

מערכת מדפים מודולרית דלתות הזזה מבד ספרייה

המערכת המודולרית קלה במיוחד וניתנת לפירוק והרכבה בקלות. הוא מורכב ממסגרת מתכת באופטיקה של נחושת, פליז או זהב ולוחות עץ עשויים אגוז או אלון. דלתות הזזה מכוסות בד מוסיפות שפריץ צבע לעיצוב. בסופו של דבר, כל אחד יכול לבחור את ערכת הצבעים המתאימה לפנים שלו. יחד עם זאת, הבנייה מדורגת לא רק בהרכבה הפשוטה ביותר שלה, אלא גם ביציבותה – אין צורך לקדוח אותה או להצמיד אותה לקיר בנוסף..

מערכת מדפים מודולריים קיר קיר ארון טלוויזיה מדף קיר אפור

מערכת המדפים מציגה בעיקר את הייצור האיכותי שלה-הריהוט בעל קצוות מעוגלים, ניתן לנקות את החומרים האיכותיים ללא בעיות וכל המשטחים מצופים במיוחד בחומרי הגנה מיוחדים. זה מבטיח את חיי השירות הארוכים של כל רהיט.

מערכת המדפים המודולרית מציעה אפשרויות עיצוב רבות

מערכת מדפים מודולרית מכוסה בד מחלק חדר שולחן

בסלון, הגרסה החוסכת מקום יכולה לשמש גם כשולחן קפה או להפריד ויזואלית את פינת הישיבה הנוחה מול האח משאר אזור המגורים, למשל. כמדף ספרים, הוא לא רק מציע שטח אחסון לאוסף הספרים, אלא גם משטח תמיכה לפסלים, אביזרים לבית ואפילו תאורה לפינת הקריאה. זהו הרהיט הרב תכליתי המושלם החותך דמות משובחת הן בדירות קטנות והן בבתים גדולים.

מערכת מדפים מודולרית שולחן מחלקים לחדר משרדי

גם במשרד המדפים מעוצבים ומיוצרים מתוך מחשבה על הנוחות והעמידות האולטימטיביים. השילוב של מתכת ועץ מעניק לעיצוב מגע תעשייתי, בעוד הבד מביא נופך רטרו משנות ה -50.

מערכת מדפים מודולרית עץ מתכת ורוד

הוכן על ידי מומוקה