עיצוב שולחן שרף ספינות כפריות

אחד כפרי עיצוב שולחן, עשוי קרש ספינות בנמל בונציה מביא נופך רומנטי של הים התיכון. הטבלה מעוררת השראה בבנייה פשוטה ועיבוד מקורי והיא דוגמה מצוינת לאופן בו חומרים יכולים למצוא יישום חדש.

עיצוב שולחנות – קרשי ספינות ישנים משמשים בבניית רהיטים

חומרים שימוש בשולחן מעצבים

בימי הביניים, עשה זאת בעצמך הפך את קורות העץ ששימשו לבניית הנמל למים בעזרת שרף עץ. המעצבים של אלקרול השולחן המודרני הבנוי מכמה קרשי ספינות. הקרשים נמסרו מהנמל בוונציה. העץ עבר ניקוי יסודי, חיטוי וצביעה. החלקים הבודדים הודבקו אז עם שרף. השרף הופק בטכנולוגיה מודרנית, דומה לזכוכית וצבעו כחול בהיר, כמו מי הים בוונציה. רגלי השולחן עשויות מתכת. זֶה עיצוב שולחן מעורר השראה בבחירת החומרים המקורית. המראה הימי יתאים בצורה מושלמת לחדר אוכל בסגנון ים תיכוני. אבל ריהוט פוריסטי או מינימליסטי ייהנה גם מהעיצוב. השולחן עמיד במיוחד וניתן אפילו להציב אותו בגינה בקיץ.

 עיצוב שולחנות משתמש בקרשי ספינות ישנים

עץ שרף מתכת עץ אלון בהיר

המודרנית עיצוב שולחן הוא חלק מקולקציית בריקולה האחרונה מסטודיו העיצוב אלקרול. אלקרול הוא תוצר של שיתוף הפעולה בין אנדראה פורטי לאלונורה דל פארה. הסטודיו מעצב ומייצר פריטים ייחודיים וסדרות ריהוט מוגבלות לכל מי שמעריך את היופי הגולמי של חומרי הגלם. הם הופכים חומרים ממוחזרים לרהיטים מודרניים. אלקארול ספונטני וגמיש, משלב טכנולוגיה מודרנית עם שיטות ייצור ישנות. הבנייה הפשוטה של ​​הרהיטים מאפשרת לאסתטיקה הטבעית היפה של העץ להתגבש.

עיצוב מרתק מזכיר את ונציה

חדר אוכל עץ כפרי בונציה עושה שימוש חוזר בקרשי ספינות

שולחן בעל מראה ימי לחדר האוכל

עיצוב בסגנון עץ כפרי מוגבל

בנייה מודרנית, טכנולוגיית עיבוד מסורתית – עץ ושרף

שולחן ממוחזר ייצור מודרני

עיצוב מינימליסטי עם שילוב חומרים מקורי

עיצוב שולחנות חומרים רגלי מתכת מעץ

השולחן בפרטים – קרשים מעץ במראה כפרי

שולחן עץ מעוצב מעוצב

שולחן עץ לחדר האוכל המודרני

שולחן אוכל שישה אנשים קורות עץ שרף

הפרויקט

רהיטי מעצבי פרויקטים חומרים ממוחזרים