מדפים פנים-אחסון-פונקציונלי-אסתטי

מדף כבר מזמן אינו מצרך פשוט. תוכלו לגלות כאן כיצד לביים כראוי מדפים. מזנונים יפים עם מדפי מזנון עליונים מציעים לא רק מקום אחסון מספיק, אלא הם גם לוכד עיניים דמיוני כאביזר בחדרים. בין אם במטבח לחרסינה יומיומית ובין אם כארון דקורטיבי ואחסון, למשל בסלון, ניתן להשתמש בכל סוגי המדפים בצבעים וצורות שונות במגוון דרכים. את העיצוב האצילי של החרסינה אי אפשר לאחסן בפשטות על מדף. זאת תהיה בושה. על ידי הדגשת מדף, העיצוב האצילי של החרסינה מאחורי דלתות זכוכית או על המדף הופך למושך את העין. כולם יכולים לדמיין איזו השפעה יש ליצירות יפות על המדף הנכון. בארון מזנון / מדף מזנון בדרך כלל מעוטרים חלקי חרסינה הנמצאים בשימוש נדיר. המדף הדקורטיבי קיבל תפקיד בחיינו שמטרתו לשמור על שטח אחסון מעשי ככלי אוכל. זה גם יכול להיראות מושך.

מדפים דקורטיביים מציעים אסתטיקה פונקציונלית

מדפים עץ-כהה-לבן-מארגנים-קישוטים-פריטים

ארון, שבאופן עקרוני מכיל מדף, ניתן להמיר בקלות בהתאם לצרכים. מזנון, למשל, יכול להפוך בקלות לארון מזנון פתוח עם מדף נוסף. כך, ניתן להשיג שטח אחסון נוסף וזה נראה אופנתי. ניתן לשחק עם צבע על מנת להגדיר מבטאים אישיים. בהתאם לאופי החומר, ניתן לצבוע את המדף בקלות מחדש בכל עת. היתרון של מדף פלסטיק הוא המשטחים החלקים של המדפים, אותם ניתן להכניס בקלות לאור הנכון בעזרת רדיד רהיטים. אפילו במראה עץ יציב, למשל מ- La Redoute. ארונות כבדים בשורה רצופה כבר אינם נחוצים כיום. הם תופסים מקום רב מדי מחלל המגורים וחוסמים גם את ראיית הדברים החשובים. המדפים קלילים, דקורטיביים ומציעים שטח אחסון לא פחות, במיוחד מכיוון שניתן לחלק אותם בנוחות יותר. אפשר גם להוציא את כל לוחות הרצפה מהמדף, לכסות את קירות הצדדים על ידי צביעתם או חיפוי בנייר רהיטים והצמדת שתי דלתות זכוכית כדי שהמדף יהיה שמיש כחלון ראווה. אם תשאירו אותו פתוח, גם מפעל מייצג יקבל הערכה הרבה יותר גבוהה. חרסינה, אגרטלים, כוסות קוניאק וכו ‘, מוצאים את מקומם במיקום נכון על מדף בר. חשוב שהאווירה בחללי המגורים תישאר עקבית.

פתחו מדפים כשטח אחסון מסוגנן

מדפים-תאי עץ-חנות-ספרים-חפצים דקורטיביים

מדפים פתוחים הם פרקטיים ושיקיים. ניתן להשתמש בהם בכל חדר. ובכל זאת, אסור לראות אבק כסוכן. מכשירים עם לחץ אוויר מתכוונן פשוט נושפים את האבק. אז אסור לתת לשמחת ריהוט הבית המסוגנן עם מדפים פתוחים לקחת ממך. במטבח עם וילון נחמד או וילון קפלים לכוסות אחסון, בסלון עם כלים / חרסינה נגישים ולמשרד עם ספרים ומגזינים, המדף בעל ערך לא יסולא בפז..

מדפי קיר-עץ-לבן-מסדרים-ספרים-קישוט

מדפים הם רהיט מועדף בכל בית. הם מגוונים באופיים, ואגב, הם גם ממלאים את מטרתם המעשית. לתלות על הקיר או לעמוד בחדר זה לא משנה. מטבח, למשל, הוא מושך עיניים נהדר עם מדפים לתבלינים. מיכלי התבלינים היפים מעוררים תיאבון לאוכל בריא. כידוע, העיניים אוכלות איתן. אפילו בכל מסדרון קטן עדיין יש מדף שמקבל את פני המבקר בחום. כמטרייה ומדף מעילים עם בעיטה או מיועד לנעליים, עשוי אטום עם וילון גלילה אטרקטיבי. אותו משחק בחדר האמבטיה, הוא גם לא עולה הרבה.

מדפים-בית-משרד-ארגן-סדר