עם אפשרות אחסון-שולחן קפה

של ה שולחן קפה מזכוכית הוא קלאסיקה בין רהיטי סלון. המודלים של ימינו העשויים צורות גיאומטריות או עגולות, אורגניות מספקים יותר רעננות ומודרניות והם מבטא נהדר. בשל החומר השקוף, שולחנות הקפה מזכוכית אינם מורגשים מדי, מה שגורם לסלון להיראות מרווח יותר. שולחנות קפה מזכוכית לא רק נראים אלגנטיים ומודרניים. בדיוק כמו הדגמים מחומרים אחרים, הם יכולים להיות פרקטיים ולהציע שטח אחסון נוסף בו תוכלו לאחסן, למשל, מגזין או ספר. אבל הסדר הוא צו היום, כי כל מה שיש בשולחן קפה מזכוכית נראה בבירור!

שולחן קפה עשוי זכוכית בעיצובים שונים

עיצוב פירמידת שולחן קפה סגלגל

המראה של שולחנות הקפה הללו אינו מוגבל לשקיפות חסרת צבע. אבל להפך! ישנם אינספור דגמים עשויים זכוכית צבעונית. ניתן לשמור את שולחן הקפה כולו בצבע אחד או לבחור שילובים של מספר צבעים שיכולים לתבל את החלל בצורה נפלאה. ישנן גרסאות מרשימות בהן משתמשים בצבעים שונים לרגל השולחן. הצבע השחור הוא גם מאוד פופולרי. הוא מזכיר עץ מלוטש במיוחד, אך נראה אפילו יותר אלגנטי בצורת זכוכית צבעונית.

שולחן קפה מזכוכית והצורה הגיאומטרית המועדפת

עם קצוות מלבניים-ומתכתיים

האם אתה אוהב שולחן קפה פשוט ועגול עשוי זכוכית או שאתה מעדיף צורות גיאומטריות זוויתיות לעיצוב? קיימים גם גרסאות עם קצוות מעוגלים ואלה אידיאליים לריהוט מודרני בסגנון מינימליסטי. רגלי השולחן יכולות להיות גם מזכוכית. אין עוד גבולות לעיצוב.

רגלי השולחן עשויות עץ סחף ומתכת

שולחן קפה מעץ זכוכית מעץ סחף

האם אתה מוצא ששולחן קפה המורכב כולו מזכוכית הוא דבר טוב מדי? אז אתה יכול לבחור דגם שבו רק משטח השולחן עשוי זכוכית. ישנן גרסאות שונות של עץ, מתכת, ראטן ועוד לרגלי השולחן והתומכים. שולחן קפה מזכוכית עם עץ סחף כתמיכה הוא יעיל במיוחד מכיוון שהוא כמעט מזכיר יצירת אמנות. אך רגלי שולחן אפקטיביות יכולות להיות עשויות גם ממתכת, המייצגות מגוון רחב של דמויות. באופן זה, שולחן הקפה, שכבר מפואר בזכות משטח הזכוכית, נראה אלגנטי עוד יותר.

שולחנות קפה אישיים עם מעט מקום אחסון

שולחן שחור עשוי זכוכית-ניתן לאחסן בנפרד

אם אתם מעדיפים דגם ייחודי לשולחן הקפה הזכוכית שאף אחד לא מחזיק בו, תוכלו גם להכין אותו במיוחד. היתרון כאן הוא שאתה יכול להתאים באופן מושלם את גודל שולחן הקפה לחלל הפנוי בסלון. אתה יכול גם להחליט בעצמך אם השולחן צריך להכיל תאים נוספים לאחסון. אתה יכול לשלב מספר דגמים שעשו עליך רושם רב כשחיפשת את שולחן הקפה המושלם ליצירת שולחן קפה מזכוכית בנפרד. הניחו לכל הרעיונות שלכם בנוגע לצורה, לחומרים, שטח האחסון והצבעים להרכיב דגם בלתי נשכח וייחודי..

בחירת שולחן קפה כחוויה של ממש

שולחן קפה-שחור עם אלמנטים הזזה

עם כל כך הרבה אפשרויות, המשימה הקלה של מציאת שולחן קפה מזכוכית מתאים הופכת לחוויה מסובכת. אבל ברצוננו לעזור לך על ידי מתן תובנה לעולם שולחנות הקפה מזכוכית. במאמר זה אנו מציגים לכם כמה דגמים מודרניים ומרשימים באמת שיהפכו את הסלון שלכם לנווה מדבר של רווחה. בעת בחירה, ודא כי הצורה והצבע של שולחן הקפה מזכוכית תואמים גם את שאר חלקי הפנים. אולם בסופו של דבר אתה יכול להיות בטוח שמדובר בהשקעה המובטחת שתשתלם! בכל דגם שתבחר, התוצאה היא אלגנטיות מדהימה.

פלדה, עץ וזכוכית

פלדה-עץ-וזכוכית-למעלה-לשולחן הקפה

סגלגל-שולחן קפה-עם-גרסה-לבנה

שולחן קפה בצורת גל עם שרפרף

מודרני-שולחן קפה-ביצוע-שקיפות

עם לוח-גרסה-ולוח-זכוכית

עם שולחן קפה אופטי-רגליים-מתכתיות

שולחן קפה-עם מקום-לצואה-לאחסון

שולחן קפה-עם-זכוכית-מסגרת-עץ

גזע עץ ושולחן קפה עליון מזכוכית

שולחן קפה מעוגל-שולחן-עם-זכוכית