עיצוב כיסא נדנדה מודרני מעור דונדולו אדום

זוהי תופעה יוצאת דופן כסא נדנדה מודרני. כיסא הנדנדה Dondola בהחלט מודרני, נראה די נוח ומשרה רושם שיהיה כיף לשבת עליו. אבל האם זה מסוגנן? ובכן התשובה היא כנה למדי, לא! אבל יש לו נכסים אחרים.

כסא נדנדה מודרני עם כיסוי עור

עיצוב כסא נדנדה מודרני בצבע עור בננה צהוב

עוצב על ידי Arch Pio e Tito Toso ל רוסי די אלביזטה Dondolo הוא למעשה אוסף שלם של כסאות נדנדה מודרניים יוצאי דופן. מסגרת הכסא הפנימית עשויה דיקט ולאחר מכן מרופדת בשכבה צפופה של ‘קצף’ רך ולבסוף עטויה בד רך Dacron Dupont ®. בסיס פלדה מתנדנד מספק תמיכה.

כיסא נדנדה מודרני כמו בננה קטנה

עיצוב כיסא נדנדה מודרני במראה חצי ירח

צורתו הבסיסית של כיסא הנדנדה המטורף הזה נראית כמו בננה עבה קצרה או אולי ירח סהר שמנמן. את הדמיון ניתן לראות בצורה הברורה ביותר בגרסה הצהובה. העיצוב המעוקל שלו פותח בבירור מהתפקוד החיוני של כיסא הנדנדה. אין משענות יד או משענת ראש. המבנה מייצג צורה טבעית אחת היושבת על בסיס נדנדה לא בולט.

Dondolo מאת רוסי די אלביזטה

עיצוב כיסא נדנדה מודרני מאת dondolo rossi di albizzate

ניתן לשנות את המראה של כיסא נדנדה מודרני יוצא דופן זה על ידי שינוי כיסוי הבד שלו. אלה ניתנים להסרה בקלות לשטיפה וזמינים בתערובת צמר ולייקרה. ישנן גם גרסאות עור או עור מחיקוי, אך אלה אינן ניתנות להסרה. המכסים מגיעים במגוון רחב של צבעים רוויים בהירים.

כיסוי בד נשלף

כריכת בד מתכווננת בעיצוב כורסה מודרנית אדומה

כיסא הנדנדה של דונדולה הוא רק חלק קטן מזה אוסף רוסי די אלביזטה. הקולקציה הצבעונית והבלתי נשכחת הזו כוללת 21 עיצובים של רהיטים ובסך הכל 160 מוצרים חדשניים במיוחד. אזור זה מתגלה כפופולרי מאוד וזכה להכרה עולמית. המאפיינים העיקריים של רהיטים אלה הם הצורות הרכות, השייכות, הקצוות המעוגלים, והדגש על צבעים בהירים. האוסף בעל מראה שובב כפי שניתן לראות עם כיסא הנדנדה יוצא הדופן של דונדולה. למעשה, פריטים אלה יהיו אידיאליים עבור חדר הילדים או חדר השינה המתבגר.

גרסת חוץ עם שולחן צד

כיסא נדנדה עיצוב מרפסת חיצונית גן שולחן צד זכוכית

בקולקציה החיצונית Rossi Albizate מציג בפנינו מגוון רחב של רהיטים לגינה, על המרפסת או ליד הבריכה. זה כולל גרסה נוספת של כיסא הנדנדה Dondolo שהותאם במיוחד לשימוש חיצוני ועשוי מחומר עמיד למים. יש אפילו שולחן צד קטן עם משטח זכוכית.

מאת ג’אז

כיסוי עמיד למים

כיסא נדנדה מודרני גן dondolo כיסוי עמיד למים

כיסא נדנדה לגינה

עיצוב כיסא נדנדה מודרני עיצוב גינה חיצונית עמיד למים

דונדולו אדום

 עיצוב כסא נדנדה rosso di albizzate אדום      עיצוב כיסא נדנדה מודרני דונדולו אדום

כיסא בר  כיסא בר מודרני בעיצוב כיסא נדנדה

עם רגלי כיסאכיסא נדנדה עיצוב דנדולו רגלי ביצוע

כסא בר לבן  שרפרף בר dondolo לבן rossi di albizzate