פרשנות חדשה של שולחן הקפה

אלסנדרו איסולה מפרש מחדש שולחן קפה ומעצב אחד שולחן קפה מעוצב שהוא לוכד עיניים מיידי כשנכנסים לסלון. מה שמוזר עדיין הוא תחושת הנוכחות והאווירה עם חדשות באוויר. רק הביטו היטב לכיוון השטיח ומה שנראה כמו קפל או קפל על השטיח ומה שמסמן תנועה או תנועה דרך השטיח הוא משהו אחר לגמרי. נקבע מראש כחריץ קטן, קצה מעוקל או זווית קמטים על משטח חלק רגיל ותחושת אי סדר ויש מיד למתוח אותו שוב במצב אופקי. סקרן? תסתכל. כל התמונות מסופקות בחביבות על ידי אלסנדרו איסולה.

שולחן קפה מעוצב – החל מ”מעידה “ועד הרהיט היומיומי

חלון קדמי-ספרי שולחן בצד שולחן-קפה ושטיח

הקפל המעצבן הזה יש על השטיח אלסנדרו איסולה משמש השראה לפרויקט שלו “למעוד על מעידה על משהו” והמעשי שלו שולחן קפה מעוצב מיועד להפסקת הקפה. כאן אנו רואים את שולחן הקפה כרהיט בסלון. הקפל המעצבן הזה בשטיח מתגלה כיצירת אמנות בעיצוב מקורי. לוחית מתכת אחת לוקחת שני תפקידים בשני עיצובים שונים. מצד הנוחות והשימושיות, הבחירה בשני המשטחים נתפסת כניגוד בין החלק העליון של השטיח לבין השכבה התחתונה. המשטח הרופף נותן תחושה של עבודת יד מיוחדת וחוסר השלמות שלו. לעומת זאת, הצד התחתון מושלם, מבריק וחלק, וזה כשלעצמו חפץ מכיוון שכולנו יודעים עד כמה בדרך כלל השכבת השכבה התחתונה של שטיח היא מקלה עליו להיתקע בריצוף..

שולחן קפה מעוצב עם תקריב של המשטח המבריק שתופס את ערימות הספרים 

שולחן קפה ופינת נירוסטה במראה

זֶה שולחן קפה מעוצב המשטח המוחזר לוכד את המרקם והקישוטים באזור מגורים זה. אפקט מפתיע עם פרשנות מחודשת – מהטיול הקטן על השטיח ועד הקפל המעצבן שוב ושוב ועד החפץ שהתגלה ושמיש בחיי היומיום שלנו – השולחן לקפה. שולחן הקפה יכול להיות מכוסה גם באריחי פסיפס.

שולחן-רצפת עץ-שטיח עשוי-מלאכותי-פרווה-פינת שולחן

מבט מפורט מהזווית המקופלת

שולחן קפה על משטח