היית כבר בפגישה היום? ואם כן, האם אתם מרגישים השראה ומלאי אנרגיה לאחר הכנס? או שאתה חושב שוב שגם מייל קצר היה עושה את זה? על פי מחקר של ספקית התוכנה האוסטרלית Atlassian, אנו משתתפים בממוצע ב -62 פגישות בחודש. אנו מרגישים שחצי מהזמן אינו פרודוקטיבי ובזבוז. מה משתבש?

אם פגישה מוצלחת תלויה בגורמים רבים – התכנון, הצוות, מצב הרוח של היום. אבל הציוד הנכון והאווירה קובעים גם אם הרעיונות זורמים. עיצוב ונוחות משפיעים באופן משמעותי על מצב הרוח שלנו במהלך פגישה – בדרך כלל מבלי שנהיה מודעים לכך. אין דבר גרוע יותר ממתקן מאובק החונק את כל היצירתיות בניצן.

הקמת חדר ישיבות עם רעיונות לכיסאות שלוחה

אז איך מעצבים את חדר הישיבות בצורה מודרנית? כמו תמיד, בכל הנוגע לסוגיות עיצוב, כדאי להציץ בסקנדינביה – יש לנו את מומחי ריהוט המשרד השבדי סביבת עבודה של DPJ לאחר ריהוט מבוקש לחדר הישיבות המודרני. קראו כאן את 3 עצות העיצוב שבעזרתן תוכלו להפוך את חדר הישיבות שלכם לאזור יצירתי לפגישות וסדנאות בעתיד.

כסא זרוע: ריהוט כנסים מעצבים נצחי

ריהוט כנסים מעוצב מודרני וקלאסיקות עיצוב עשויות מתכת ועור

כיסא השלוחה הוא קלאסיקה עיצובית מוחלטת בין רהיטי כנסים. מסגרת המתכת של הכיסא ללא רגליים אחוריות מפנה מעט מתחת למשקלו של האדם היושב. הנדנדה או הנדנדה המתקבלות מבטיחות הקלה בגב ורמת נוחות ישיבה גבוהה. בנוסף, הוכח שפעילות גופנית סדירה מעוררת את היצירתיות והפרודוקטיביות שלנו.

אגב, השאלה מי היה ממציא כסא הזנב נטענה זמן רב בבית המשפט בשנות העשרים והשלושים. כך או כך, הכיסא הפך לאחד הנציגים המפורסמים ביותר של סגנון הבאוהאוס. עבור DPJ Workspace, כיסא השלוחה הוא לוכד עיניים מסוגנן שחדר ישיבות מודרני יכול ליהנות רק ממנו..

ישיבת סטנד אפ: חדר ישיבות מודרני רק עם שולחן מתכוונן לגובה

הקמת חדר ישיבות מודרני עם שולחן מתכוונן לגובה

שולחן ישיבות המתכוונן לגובה יוצר נשימה של אוויר צח במהלך פגישה. בעזרתו ניתן להרים את שולחן השולחן ללא צורך נוסף ולהמשיך את הפגישה בעמידה. הפסקת הישיבה מעוררת את זרימת הדם ומציעה הקלה בריאה על עמוד השדרה והדיסקים הבין חולייתיים. התוצאה: המשתתפים אנרגטיים יותר. לא בכדי פגישות הסטנד-אפ יעילות במיוחד. אז קח פגישות קבועות מול ישיבות ישיבה זה לוקח עד 34 אחוזים פחות זמן – עם אותה תוצאה!

שולחן מתכוונן לגובה במשרדי רעיונות לחדרי ישיבות

שולחנות הישיבה והעמדה הם לרוב מאוד קלאסיים ומצומצמים בעיצובם. זה נותן לך את ההזדמנות להשתמש ברהיטי ועידה אחרים, כגון כיסאות צבעוניים או מנורות מעצבים המושכים את העין, כנקודות שיא ויזואליות. מכאן ההמלצה הברורה של המומחה השבדי DPJ: חדר ישיבות מודרני זקוק לשולחן ישיבות המתכוונן לגובה.

אקוסטיקה ותאורה: הראו את האומץ לעיצובי תקרה מרגשים

קבע טיפים לחדרי ישיבות מודרניים

שני גורמים שלעיתים מוזנחים בעת עיצוב חדרי ישיבות מודרניים הם אקוסטיקה ותאורה לחדרים. גם כאן ניתן להגדיר דגשים מסוגננים על ידי בחירת ריהוט הכנס העיצובי הנכון.

אם אתה רוצה להדגיש את שולחן הישיבות שלך כנקודה מרכזית בחדר הישיבות, DPJ Workspace ממליץ להגיע למנורת תליון מרגשת. היו אמיצים והפכו את המנורה שלכם לחתיכת הצהרה! באופן אידיאלי, הוא מספק אור עקיף וללא בוהק בחדר. בנוסף, גוף התאורה צריך להיות מתכוונן לגובה בקלות כך שהוא לא יפריע במהלך מצגות ופגישות.

תאורה ובידוד רעש בחדר הישיבות עם לוחות קיר

חדר ישיבות מודרני תלוי גם באקוסטיקה טובה. אתה יכול בקלות להימנע מצלילים מהדהדים ורמות רעש מוגזמות עם אלמנטים סופגים קול על הקירות והתקרה. הם מאפשרים לשמור על אווירה נעימה גם עם דיונים ערים והחלפות יצירתיות. כיום זמינים לעיתים קרובות בולמי תקרה כביכול עם תאורת LED משולבת. טיפ לעיצוב מ- DPJ: ניתן לקשט כמה אלמנטים סופגים קול בצמחי טיפוס מלאכותיים. גנים תלויים בחדר ישיבות משלכם? זה בטוח ירשים אותך בפגישת הלקוח או הצוות הבאה.