ספה פינתית מודרנית עם קווים ברורים, דו מושבית קלאסית עם שרפרף, ספה עם פונקציית שינה בסגנון סקנדינבי או אזור מגורים מודולרי עם נגיעה וינטאג ‘: לכל אחד מאיתנו יש רעיון משלו לגבי הספה המושלמת. הרהיט האצילי המתאים ביותר לאישיות של עצמו נמצא לעתים רחוקות בחנויות הרהיטים כמוצר מוגמר. אז אם אתה רוצה להגשים את המשאלה שלך ליותר נעימות, כדאי שתעצב בעצמך את ספת החלומות שלך. אנו מסבירים כיצד אתה מגדיר את הרהיט שלב אחר שלב ולמה עליך לשים לב.

עיצוב ספת החלומות שלך: פונקציונליות בסגנון סקנדינבי

עיצוב ספות חלום בסלון סקנדינבי המרוהט במוריס

הפונקציונליות היא בראש סדר העדיפויות בפנים הסקנדינביות. הסלון מרוהט במשורה, אך מרוהט בצורה מסוגננת מאוד. הריהוט קומפקטי: ספה דו מושבית וכורסה בסגנון רטרו יוצרים צמד מענג. אם יש לכם מספיק מקום, תוכלו לשים ספה שנייה וכך לסדר פינת ישיבה נעימה.

עצבו את ספת החלומות שלכם בסגנון סקנדינבי

אבל אל תתפתו לאסתטיקה הפשוטה, כי מבחינת נוחות הריהוט בסגנון סקנדינבי אינו נחות בשום אופן מאזור מגורים מרווח. חנויות מקוונות ידועות כמו Wozimo.de להציע דגמים עם פונקציית הרפיה כפולה, למשל. משענות הראש והרגליים המתכווננות הופכות את הספה למרכז נוחות.

ספת חלומות בסגנון סקנדינבי מאפשרת להגדיר משענות ראש ורגליים מתכווננות

כך תוכל להגדיר את ספת החלומות שלך בסגנון סקנדינבי:

  • בחר ריפוד מבדים רכים, ארוגים עם משטח מרקם.
  • לצבעים מושתקים כגון בז ‘, שמנת או אפור בהיר יש השפעה מרגיעה והופכים את החדר לאוורירי יותר.

עיצוב ספת החלומות שלך: ספה פינתית קלאסית מבטיחה את רמת הנוחות הישיבה הגבוהה ביותר

ספה פינתית בסגנון קלאסי לנוחות ישיבה נוספת

הספה הפינתית היא הקלאסיקה מבין ריהוט הישיבה וככזו מציעה נוחות ישיבה ברמה הגבוהה ביותר. הוא גם מעורר השראה בעיצוב נצחי המשתלב בהרמוניה בכל סלון. יחד עם שרפרף ושולחן קפה נמוך, הוא מהווה את אזור הישיבה המושלם למשחק עם המשפחה, מנוחה עם ספר ביד או צפייה בטלוויזיה..

ספה פינתית קלאסית עם כיסא נוח ומשענות יד גבוהות

להלן מספר דברים שכדאי לזכור בעת הגדרת ספה פינתית:

  • בחר ספה בצורת L עם רגלי עץ וריפוד רך

הגדרת ספה קלאסית טיפים

  • גוונים חומים חמים או אפור יונה קריר מדגישים בעדינות את העיצוב הנצחי. הדפסים, דוגמאות פרחוניות ומוטיבים גיאומטריים אינם במקומם כאן.

עיצוב ספה חלומית: נופי מגורים מודולריים בסגנון מינימליסטי

הגדר סביבת מגורים מודולרית בסגנון מינימליסטי

עם הקווים הברורים שלהם, נופי המגורים המודולריים מושלמים לחללי מגורים מינימליסטיים. המבחר הגדול של המודולים מאפשר גמישות בעיצוב. כך שכל אחד יכול לקבוע בעצמו את צורת אזור המגורים ולשלב את הבדים והצבעים בהתאם להעדפותיו.

ספה פינתית מודרנית מינימליסטית עם משענת גב מתכווננת

שלבים חשובים בהגדרת סביבת מגורים מודולרית:

  • מדוד את החלל הזמין וקבע איזו צורה צריכה להיות אזור המגורים המודולרי. באזור המגורים הפתוח, אזור מגורים בצורת U הוא פרקטי מאוד מכיוון שהוא מחלק את החדר לאזורים שונים. צורת L היא אופציה לסלונים קטנים.
  • שלב צבעים ודוגמאות לפי רוח ליבך. עם זאת, אם אתה בוחר את אותו החומר עבור כל המודולים, יש לך אלמנט מחבר.

הגדר את ספת החלום שלך: מודרניות עם נגיעה וינטאג ‘

הגדר את נוף הסלון Vintavge עיצוב ספת החלום שלך

לאחרונה נהנו מפופולריות רבה נופי מגורים מודולריים המשלבים מודרניות עם וינטג ‘. הם הרהיט המושלם לדירה בסגנון לופט. ספת הוינטאג ‘האופיינית נמוכה, יש לה מושב עמוק וריפוד בגווני אבקה רכים. כריות רכות וגדולות מבטיחות נוחות ישיבה ושכיבה.

עצבו בעצמכם נוף חי מינימליסטי

כיצד להגדיר אזור מגורים וינטאג ‘:

  • במידת האפשר, תכננו את אזור המגורים בצורת U.
  • שלב מודולים בגוונים שונים של צבע אחד.