כורסת ילדים נוחה, עיצוב בד שני עץ

ילדים אוהבים לחקות את הוריהם! אם אתה מרגיש בנוח בכיסא כנף גדול בערב, אז הילד שלך גם ירצה שיהיה לו מקום נעים משלו בו הוא יכול להירגע, לקרוא ולצפות בטלוויזיה. כורסת ילדים נוחה לא רק צריכה להיראות אופנתית, אלא גם בעלת תכונות מיוחדות. דוגמה מצוינת היא כסא Hideaway של סטודיו העיצוב Think & Shift תוכננה עבור חברת טיפול בילדים בניו זילנד.

נוח-כורסה לילדים-עץ-עמיד

מטרת המעצבים הייתה ליצור מפלט לילדים בו הם יכולים לקבל קצת שקט ופרטיות אפילו בסביבה רועשת. אז הם עיצבו כורסת ילדים שמאוד מזמינה לילדים ויחד עם זאת מציעה מראה נהדר להורים.

נוח-כורסה לילדים-עץ-עיצוב מודרני

נסיכים ונסיכות קטנים אוהבים להתיישב כאן. כורסת הילדים נוחה במיוחד הודות לריפוד וגובה המושב המתאים לילדים. הוא גם עמיד מאוד ומיוצר מחומרים טבעיים ותהליכי ייצור בת קיימא.

צורה נוחה-כורסה לילד-דיקט-כדורית

כורסת Hideaway עשויה דיקט מעוצב. בשל צורתו הכדורית והריפוד, הוא יוצר אזור נוח מאוד לילדים היושבים, המוגן גם הוא מרעש בגלל צורת הקפסולה..

ריפוד נוח-ילד-מודרני-מודרני-אנתרסיט

מסגרת הכורסה מורכבת מארבעה לוחות דיקט מעוקלים ורגלי עץ יציבות. הפערים בחצי הכדור מעניקים לעיצוב נגיעה של קלילות. האלמנטים המרופדים מחוברים לכורסה בעזרת קליפס וניתן להסירם בקלות במידת הצורך. ניתן לפרק את הכורסא כולה ולארוז אותה בקופסה.

מרכיבי ריפוד נוחים-כורסה לילדים

על מנת להעלות את כורסת הילדים הזו, המעצבים היו צריכים להתעלם מכל מה שהם יודעים על ארגונומיה. בשלב המחקר המוקדם הם השתכנעו כי פעוטות יכולים לשבת בדרכים שונות להפליא. אתה יושב עקום, נשען לאחור, מתכופף, מתיישב על הברכיים – כל מה שאתה יכול לדמיין כ”תנוחת ישיבה ארגונומית “. מסיבה זו, המעצבים הציבו את נוחות הילדים בחזית ובמקום גרסה מוקטנת של כיסא למבוגרים, הם העלו רעיון חדש לגמרי..

נוח-ילד-כורסא-kueglform-ישיבה

נוח-כורסה לילדים-חצי כדור-מרופד

ריפוד נוח-ילדים-דיקט-שחור-חזק-חסון

עיצוב מאת לַחשׁוֹב & מִשׁמֶרֶת