מעצב בנק חסכוני מים מארס אדריכלים אופנתיים

MARS Asia הוזמנה על ידי מעבדת BMW Guggenheim עם עיצוב חדשני שיפתח את הערים הגדולות בכיוון אחר. ה ספסל מעוצב משכנע עם קונספט חדשני: הוא סופג מי גשמים דרך כריות פונקציונאליות. “ספסל המים” הוא מערכת מודולרית הניתנת להתאמה שעוצבה על פי הרעיונות המסורתיים של ספה בצ’סטרפילד. הוא משקף את האווירה המיוחדת של סלון פרטי.

ספסל המעצבים מרשים במקוריותו וביעילותו

מעצב חדשני מעצב בנק המים מאדים אדריכלים אופנתיים

הרהיט הלא מסורתי הוצג לראשונה כאב טיפוס בסדרת פרטים קטנים המדגישים רב פונקציונאליות וקיימות בתכנון עירוני. ה ספסל מעוצב מגיב להופעת תלות המים בנופים עירוניים. “בנק המים” הופך את הפארקים והמרחבים הציבוריים ללא תלויים במי הברז והופך אותם לשמיש שוב, במיוחד לאחר הגשם. המוצר היעיל מונע את ההשפעות של הצפות ובצורות. רשת ניהול המים הגמישה מאפשרת זאת.

בניית ספסל המעצבים הפונקציונאלי

ספסל מעצב חדשני סופג מים מודרניים יעיל

האסתטיקה הטהורה בהשראת הסגנון של המאה השמונה עשרה. החומר הבסיסי בפרויקט זה הוא פוליאתילן ממוחזר. משטח הספסל קיבל אפקט מרקם ריפוד. מכיוון שמי הגשם נשמרים, הלחות מצטמצמת והמשטח נשאר יבש ומושלם לישיבה נוחה. בנק המעצבים מוצע עם שלוש יכולות אחסון שונות – 500, 1000 ו -1,800 ליטר. זה יכול לשמש גם לתרחישים עירוניים אחרים. כמויות גדולות של משאבי טבע משמשות לרוב לשטחים ירוקים. במקרה זה, הספסל מתאים היטב לגינות או לחממות מכיוון שהוא יכול לשמש כמיכל מים. זהו הפתרון הטוב ביותר עבור מגרשי משחקים וגנים ציבוריים. מומבאי, העיר המאוכלסת ביותר בהודו, נבחרה לאתר הבדיקות של המוצר החדשני. גדות המים הראשונות הותקנו בשני פארקים לאחר שלב אב טיפוס שנתי. אזרחים מרוצים אומרים כי פונקציונלי ספסל מעוצב מ- MARS אסיה סופגת את מי הגשמים ומייפה את האזורים הירוקים בעיר באלגנטיות.

ישיבה חדשנית במזג אוויר גשום

ספסל מעוצב מומבאי סופג מי גשמים אופנתיים

קל להתקין את ספסל המעצבים

אדריכלים מודרניים של בנק מרס סופגים מים