ריהוט-מערכת-סלון-מדפים-בגדים-מעקה-בגד-קולב-תא אחסון

בהשראת הקלות לכאורה של הנוודות, מעצב התעשייה אסף יצר את ישראל מערכת מדפים מודולרית ונקרא על שמו של אוהל ה”טיפי “ההודי הצפון אמריקאי. הרהיט הרב תכליתי בהחלט תואם את הצרכים של “נוודי העיר” של היום ומיוצר על ידי סטודיו ג’וינאוט מוּצָע.

מערכת מדפים מודולרית טיפי של אסף ישראל

סלים-אפריקאים-נצרים מסורתיים-עץ-אתנו-נראה-שולחן-מדפים-מערכת-עץ

“טיפי” נוצר כתוצאה מטיול בן שנה ברחבי העולם, שבמהלכו עסק אסף ישראל בנושאים כמו הכמיהה לשינוי. רעיון החיים בשילוב תנועה מתמדת וגילויים חדשים העסיקו את המוח בצורה מיוחדת. עולם הטיולים הדינאמי מונע הסקרנות יכול להיות סוג של אתגר, הרפתקה, מסע אל הלא נודע. על מנת לפתוח אופקים חדשים למשתמש, אסף עיצב רהיט שנותן יותר חופש וגמישות. אובייקט הקשור לסטטיקה, עם ההידוק מקבל הגדרה חדשה בפרויקט שלו.

מערכת מדפים מודולרית מעודדת אורח חיים הרפתקני יותר

מודולרית-מערכת-מדפים-עץ אלון-בגדים-מעקה-אחסון-מדפים-סלסלות מרווחות-נצרים

הודות למבנה המודולרי שלה, מערכת הרגיל “טיפי” מתאימה הן לדירות קטנות והן לחללים ציבוריים. הרכבה פשוטה, מהירה ופירוק והובלה מותאמים בדיוק לצרכיהם של אנשים ניידים של היום.

“טיפי” מלווה את המשתמש במשך מספר שנים ומציעה אלטרנטיבה בת קיימא עבור הצרכן המודרני. כן, מערכת מדפים מודולרית עם מגירות ומעקה בגדים אינה דבר חדש תחת השמש. טיפי פועל גם כשולחן עבודה קומפקטי והוא לוכד עיניים אמיתי. המבנה בצורת חרוט מאפשר התאמה קלה ונוחה של המדפים ללא צורך בתיקנם. רק החלק העליון של הסורגים קבוע בעזרת ברגים כדי לאפשר למיקום המדפים בצורה מושלמת.

מדפים נוחים להגדרה-ללא תיקון-מודול-מערכת-מדף-קיר-שולחן

טיפי מציעה הרכבה ושימוש גמישים

המבנה עשוי מעץ – המוטות ולוחות המדף היו עשויים עץ אלון מלא וטבעות ההידוק – עשויות דיקט ליבנה, חתוכות בצורה מדויקת ביותר במכונת חיתוך CNC. מערכת טיפי גובה 220 ס”מ, רוחב 250 ס”מ, עומק 52 ס”מ ומורכבת מ -3 מדפים, מעקה בגדים אחד, תא אחסון אחד. סלי האחסון האפריקאים מיוצרים בעבודת יד מדשא “וטה-ורה” בטכניקה מסורתית. מערכת המדפים זמינה בצבע העץ המקורי או עם לכה שחורה.

תמונות מאת: טימור בריטווה

מערכת מדפים מעץ מלא-טיפי-לוחות קיר מודולריים-סלים-נצרים

טיפ-מדפים-מערכת-מעץ מלא-מודולרי-בנייה בהשראת נוודים

מערכת מדפים מעץ מלא, בהשראת חיי הנוודים

אחסון-סלים-וטה-ורה-דשא-אפריקאי-נצרים-אמנות-שולחן-מערכת-מדפים

מערכת מדפים-מודרני-מעץ מלא-אלון-משולב-עציץ-מיוצר בר-קיימא

טיפטי-קומפקטי-בנייה-עץ מלא-אלון-ליבנה-ג'וינוט-סטודיו-ריהוט עיצוב