סלון קטן שילוב של סגנונות תאורה עקיפה צבעים ניטרליים

סגנון הריהוט המודרני היה מאוד פופולרי כבר כמה שנים ועכשיו הוא מאוד תכליתי. זה כבר לא אומר פשוט, מתקנים מודרניים, שהם מלוטשים ביותר. סגנונות הווינטג ‘והשיק עלוב, כמו גם רהיטים העשויים מחפצים ממוחזרים, פוריזם, רוקוקו ועוד הרבה הם גם באופנה. ברצוננו לתת לך כמה מההנחיות להיום מתקנים מודרניים הצג.

מתקנים מודרניים עם סגנון וינטאג ‘

פנים מודרני וינטאג 'רטרו תעשייתי

המוטו הוא “עשה חדש מתוך ישן”. באופן עקרוני, המשמעות היא שימוש חוזר בריהוט עתיק או עתיק למראה. רהיטים ישנים שיש להם פגמים מסוימים כבר לא צריכים להיפטר, אבל מתאימים כמו מתקנים מודרניים. אתה יכול למעשה לתבל את הפנים שלך בצורה מיוחדת. אבל זה לא בהכרח אומר רק ריהוט ישן. יש גם הרבה רהיטים חדשים המוצעים שטופלו במיוחד כדי להיראות ישנים. כמה נוח!

ריהוט מודרני שילוב של סגנונות - תכונות שיק עלובות

סגנון ריהוט אקלקטי אינו אומר כאוס, אלא שילוב של סגנונות

חיים בשילוב סגנונות – טרנד החיים הגדול בריהוט

תפאורה בסגנון פופ ארט – אקספרסיבי ואמנותי

מודרני-ריהוט-סלון-עץ אמיתי-שולחן קפה-אפור

תערובת מודרנית-ריהוט-מטבח-וינטאג '-תעשייתי

מודרניזם ופוריזם

סלון מודרני-ריהוט-לבן-עץ-מינימליסטי

ריהוט בסגנון פוריזם מורכב מקווים ברורים. מתקנים מודרניים בסגנון פשוט לכאורה זה נשמר פשוט וחף מקישוטים מקושטים או דוגמאות וקווים אחרים. נעשה ניסיון להפוך את הריהוט רב תכליתי, כפי שניתן לראות בכורסאות הצבעוניות עם המגירות. המאפיין הפשוט של סגנון זה עבור מתקנים מודרניים הופך קישוטים נוספים למיותרים.

ריהוט מודרני מינימליסטי-לבן-שחור

ריהוט ממוחזר במתקן המודרני

מתקנים מודרניים הרבה אלמנטים תעשייתיים

לעתים קרובות משתמשים בחפצים ישנים לבניית רהיטים. ישנם, למשל, כיסאות או שולחנות קפה יעילים במיוחד כמו מתקנים מודרניים, עשוי סקייטבורד ישן. סוג זה של רהיטים מודרניים גם חופף במובנים מסוימים עם סגנונות הווינטג ‘והשיש עלוב. לעתים קרובות מאוד, משטחים משמשים גם לבניית רהיטים בבית. הדבר נובע, בין היתר, מצורתם המעשית, שבזכותה ניסור או צעדים מסורבלים אחרים לרוב אינם נחוצים. ראו בעצמכם אילו רהיטים נהדרים אפשר להכין עם פריטים ממוחזרים.

14 רהיטים למיחזור משטחים למיטה רעיון לחדר שינה

תחיית הרוקוקו

מודרני-ריהוט-שילוב של סגנונות-גדול-טיח-קישוטים-תקרה

סגנון זה לא רק מזכיר את הבארוק, אלא בעצם מבוסס על סגנון הריהוט של המאה ה -18. אופייניים כאן הם הפרטים המעוטרים, הקישוטים והגילופים הנמצאים בעיקר במראות, שידות, כסאות וכורסאות.. מתקנים מודרניים כמו אלה יוצרים אווירה אלגנטית וייחודית.

וילונות מודרניים-ריהוט-קלאסי

ריהוט מודרני-פינת אוכל-בסגנון רוקוקו-שחור-לבן