פנים דלת זכוכית לסלון

ה מוֹדֶרנִי דלת זכוכית הפך להרבה יותר מתוספת אלגנטית לפנים. כיום, דלת הזכוכית במרכז העיצוב – ערכות צבעים שונות ועיצובים אלגנטיים יוצרים מתח ותורמים לאווירה נעימה בבית.

דלת זכוכית מודרנית מושכת את תשומת הלב של כולם

מודרני-זכוכית-דלת-עיצוב אלגנטי

ה דלת זכוכית מודרנית  מגיע בווריאציות שונות – בצבעים, בעיצוב אלגנטי, שקוף או מאט, מעוטר באבנים נוצצות או בצבעים עזים. עיטורים רומנטיים מעניקים לחדר מראה בלתי נשכח, בעוד שסגנונות הצבעים המודרניים יוצרים אווירה שמחה. בין אם למשרד, לחדר הישיבות, לחדר האוכל או פשוט כהפרדה ויזואלית בין חדר השינה לחדר האמבטיה – אפשר לקבל אינסוף גרסאות ושילובים. הדבר הטוב ביותר בעיצוב – הוא לא רק מודרני, אלא ניתן להפוך אותו בקלות רבה למוטיב אחר לגמרי. כמה מדבקות קיר יכולות להיתקע גם על זכוכית – אם אתה עושה את המחקר שלך, אתה יכול ליצור אלמנט דקורטיבי מכל דלת זכוכית.

דלת זכוכית מודרנית – יתרונות וחסרונות

זכוכית אדומה-דלת-עיצוב מודרני

אחד דלת זכוכית מודרנית מהווה מחסום ויזואלי המפריד בין הדירה, אך הוא גם יכול לעזור לייעל את תנאי התאורה. זה גורם לחדרים להיראות בהירים וגדולים יותר. מצד שני, קיימת סכנה לפגוע בעצמך אם אינך זהיר. ילדים קטנים יכולים למעוד בדלת. אם הכוס נשברת, מישהו יכול להיפצע. ליתר ביטחון, עליך לברר זאת מראש עם היצרן.

דלת זכוכית מודרנית בעיצוב אלגנטי

רעיונות לריהוט דלת זכוכית לחדר אוכל

איזה פנים מרוויח ביותר מאחד דלת זכוכית מודרנית? פנים מינימליסטי הדורש מבטא. עיצובי סלון מודרניים – ניתן לשלב היטב ריהוט עור ומשטחים מבריקים עם דלתות זכוכית. ניתן להשלים את מתקני המשרד המודרניים גם באמצעות דלת זכוכית. להלן מספר דוגמאות עבורך מתוך הקטלוג של קאסאלי מוּכָן. לדוגמה, הלקוח יכול להיכנס לחדר הישיבות דרך דלת זכוכית ולהתקבל. דלת הזכוכית היא תוספת נחמדה לכל פנים מסוגנן.

דלת זכוכית מודרנית למשרד

משרד דלת זכוכית דו-חלקי

קישוטים סגולים מעניינים

ורוד-סגול-דלת זכוכית-עיצוב מודרני

פנים מודרני

מודרני-פנים-דלת זכוכית

עיצוב עם מבטאים אדומים

דלת זכוכית אלגנטית-קישוטים

דלת הזזה מזכוכית וריהוט עור

דלת זכוכית הזזה אלגנטית

כניסה למשרד בעיצוב אלגנטי

מודרני-זכוכית-הזזה-דלת-אגרטל-כניסה-קישוט

בניית זכוכית מודרנית עם מגוון שימושים רחב

מודרני-זכוכית-בנייה-איטלקית-עיצוב

קיר לבנים מודרני בסלון

כניסה לדלת זכוכית לבנת קיר