ריהוט ישיבה מודרני בעל מראה עכשווי עטור פרסים

כיסא כוורת הוא יותר מסתם ישיבה נוחה. יופיו הפיסולי ניכר. העיצוב של האדריכל והמעצב גרהם רובק מוכר בינלאומית בזכות האלגנטיות והפונקציונליות המדהימים שלו. תן לעצמך להימשך ליצירתי עיצוב כורסא לתת השראה!

עיצוב כורסא במראה אטרקטיבי

מראה כורסת עץ ציפוי למינציה מודרני

הכורסה מרחפת על הגבול בין עיצוב לאמנות טהורה. זֶה עיצוב כורסא מייצג פרשנות של מוזיקה קפואה. האמן עסק בנושא של מדיה עכשווית ניידת. צורות הלקטר, הביצה ודלעת הבקבוקים שימשו השראה. העיצוב הבהיר והפיליגרן נראה הרמוני.

עיצוב כורסא כהשלמה לפנים המודרניות

כורסת כוורת בעיצוב חומרים מודרניים

גרהם רובק השתמש בייצור חומרים מעניינים – Lakepine Zero MDF, מלוטש בשעוות דבורים. פורמייקה לרבד בלחץ גבוה בגוון לבן חם עוטפת את המשטחים האנכיים. לבן ובז ‘משתלבים ליצירת מראה אטרקטיבי. זֶה עיצוב כורסא הוא אסתטי, אך לא דומיננטי בחדר. הקווים המעוקלים מעט נראים עדינים ולא בולטים.

עיצוב כורסא גרהם רובק בחומרים מהשורה הראשונה

ריהוט כורסה בעיצוב מודרני גרהם-רובק ניו זילנד

תכונה מיוחדת היא הקטעים המתואמים בצבע והמושב בעל העיצוב הארגונומי. פרט בולט בכורסה זו הם משענות הידיים הפשוטות ולא בולטות. הכל מסתכם באווירה נפלאה עם צורות, צבעים ויופי.

עיצוב ריהוט ישיבה מפיץ חמימות ואלגנטיות

עיצוב כורסה חומרים מודרניים-עם ליטוש שעוות דבורים

הרהיט האוהד זכה במקום הראשון בתחרות פורמייקה פורמציות 2011. מטרת התחרות הייתה לאתגר מעצבים יצירתיים בעלי ניסיון של שנים ולעודד אותם להמציא פתרונות חדשניים..  גרהם רובק יש לו סטודיו לעיצוב ואדריכלות בקווינסטאון, ניו זילנד.

תמונות מאת: סאם מק’קייב

גרהם רובק והעיצוב הבלעדי שלו

כורסת כוורת גרהם רובק-דיזיין ניו זילנד