ארון עיצוב אוריון בראבו-זיג זג פתיחת אחסון-גוף מעץ מלא

בשל ריבוי הכוכבים הבהירים והסידור הבלתי מעורער שלהם, קבוצת הכוכבים אוריון (נקראת גם סולם יעקב) היא בהחלט אחת מכוכבי הכוכבים המפורסמים ביותר בשמיים. קבוצת הכוכבים המפוארת, הדומה לשעון חול נוטה, היא אזור מעניין מאוד עבור משקיפי שמי הלילה וניתן לראותה באירופה בין אוגוסט לאפריל. שוב נקראה על שם מפואר ארון עשוי עץ, עוצב על ידי המותג Brabbu. מבנה הפליז דמוי הרשת המקיף את הארון מזכיר את הכוכבים הבהירים המייצגים את החגורה של צייד השמים המיתולוגי..

ארון מעץ בעיצוב בלעדי של בראבו

ארון עיצוב עשוי מראה בראבו אוריון מעץ מחובר בפנים

של ה ארון עשוי עץ אוריון הוא מוקד מבריק לא משנה היכן הוא ממוקם. הוא היה עשוי מחומרים איכותיים בעלי מראה מהמעלה הראשונה. הגוף עשוי מעץ אגוז מחוספס. רשת פליז מוכתמת בולטת מקיפה את דלת הארון ומעניקה לריהוט ולמרקם החדר. הקירות הפנימיים עשויים פורניר מעץ אפר ויש להם מראה צמודה.

ארון מעץ – הכוכב בריהוט

ארון אוריון Brabbu Möbel-Design עם דלתות מסתובבות עם עיטורי פליז זיגזג

הדלתות המסתובבות שמסתיימות בצורת זיגזג הן גולת הכותרת. גוון העץ החם והמראה של אמצע המאה משדרים חום וביטחון. לארון מידות: גובה 161.1 ס”מ, עובי 47.3 ס”מ ורוחב 142 ס”מ.

ארון מעוצב עם דלתות זיגזג אוריון מאת בראבו

ארון עיצוב מודרני גוף עץ אחסון-מבנה דמוי רשת-פליז

הסימן בראבו מציע ריהוט מפואר בהשראת הטבע ומשלים את אורח החיים העירוני העכשווי בטבעיות שלו. קווי העיצוב של החברה כוללים דגמים שונים – החל ממזנונים, מנורות מעצבים ושטיחים ועד יצירות אמנות ואביזרים. כל המוצרים מספרים סיפור על הטבע והעולם ומדגישים את האינדיבידואליות.

ארון מעצבים עומד על הקיר עשוי עץ עם דלתות מסתובבות

ארון מעוצב יוקרתי-עם דלתות מסתובבות קדמיות עץ אפר מעץ אגוז