שטח אחסון למגירות בעיצוב שולחן

מה אתה יכול לקבל ממודרני שולחן משרד הלוואי – זה צריך להיראות מסוגנן, אבל גם מאוד פרקטי. זה בדיוק מה ש- Goggle משלב בעיצוב.

שולחן משרדי רב תכליתי – ריהוט אופנתי מאיטליה

עיצוב שולחנות המותג האיטלקי Babini

החברה האיטלקית בביני שכר את המעצב המוכשר דני ולווט ליצירת עיצוב מודרני שולחן משרד לעצב לקולקציה החדשה שלהם. המעצב שלט במשימה בצורה מושלמת, והציג רהיט שיכול בהחלט להפוך לגולת הכותרת בפנים. שולחן הכתיבה האופנתי משלב את העקרונות המינימליסטיים הבסיסיים – פשוטים, סופר אלגנטיים ומבריקים. צורה אליפסה ובנייה מסוגננת גורמים לשולחן להיראות מודרני ומסוגנן. הטבלה מיועדת למנהלים שתמיד יש להם מבט לעתיד. הם יודעים בדיוק מה הם רוצים ואיך להשיג את מטרותיהם. אתה צריך מראה ייחודי שיציג את ערכי החברה שלך ויקסים את המבקרים. יחד עם זאת, השולחן נוח מאוד ומציע די והותר מקום, מה שהופך את תהליך העבודה להרבה יותר קל.

שולחן משרד נותן לחדר אופי

ארון שולחן ריהוט מתעד מערכות אחסון

ישנן שלוש חלופות לבחירה-משטח מבריק מבחוץ ומשטח מבריק מבפנים, שילוב של משטחים מבריקים ומאטים ושני צבעים מנוגדים. למותג האיטלקי ניסיון עשיר בתחום ייצור רהיטי משרדים והוא מייחס חשיבות רבה לאיכות גבוהה – מה עם זה שולחן משרד ניתן לראות בבירור. במידת הצורך, השולחן יכול להיות מצויד במספר מגירות. אפשרויות השינוי מאפשרות גמישות מסוימת ותמיד מבוססות על צרכים אישיים.

המעצב הבלגי דני קטיפה התפרסם בזכות עיצובים וריהוט אלגנטיים. למרות הסגנון המינימליסטי, הפרויקטים שלו מזמינים וגורמים לחדר להיראות ביתי. שילובי צבעים יוצאי דופן וצורות מקוריות מאפיינים את העיצובים שלו.

גרסה שחורה – שילוב עם צבע חום

שילוב צבעים קלאסי עיצוב מודרני

שולחן כתיבה בסגנון מינימליסטי

צבע לבן עיצוב מינימלי

צהוב ושחור – שילוב צבעים יוצא דופן

שולחן כתיבה ריהוט משרדי

לבן וצהוב – שילוב צבעים מסוגנן

צבע רעיון עיצוב שולחן מודרני

ערכת צבעים ניטראלית

עיצוב שולחן ריהוט משרדי בצבע

שינוי עם שטח אחסון

רעיון עיצוב שולחן כתיבה בצבע שמנת

לבן וסגול

שולחן כתיבה מסוגנן ריהוט משרדי מינימליסטי

בשחור לגמרי

שולחן עבודה שחור משטח מבריק מסוגנן

ריהוט משרדי מבריק

מנהל שולחן כתיבה שחור מנהל בסגנון מינימליסטי