רהיטים ניתנים להמרה-שנאי-רהיטים-מתג של sas-adriaenssens

ריהוט להמרה “סוויץ ‘” מאת Sas Adriaenssens הוא כאן כדי לקסום לך במקוריות ובפונקציונליות שלו. הריהוט שהופך הוא קומפקטי, נוח ומגניב מספיק כדי למשוך את תשומת ליבך ולחפש אותו באינטרנט מיד. איך אתה אוהב אותם?

ריהוט להמרה “מתג” מבית Sas Adriaenssens – פשוט להסתובב או להטות

ריהוט להמרה-רהיטי Buzziswitch-שנאי

ה ריהוט שנאי  יכול להתאים בצורה מושלמת לבית שלך אם תבחר לייפות את חללי הפנים בכמה רהיטים יוצאי דופן ומינימליסטיים באמת. אנו מציגים בפניכם את קולקציית הרהיטים של סוויץ ‘. יצירות המופת המדהימות האלה עוצבו על ידי Sas Adriaenssens עבור BuzziSpace. הרב -פונקציונליות שלהם מראה את הקסם של הקומפקטי והנוח ריהוט שנאי. הרעיון הבסיסי מאחורי קולקציית הרהיטים הזו הוא שהמודולריות והנוחות של הרהיטים צריכים להיות מונחים על הבסיס.

ריהוט להמרה “סוויץ ‘” מאת Sas Adriaenssens – הרעיון העכשווי לריהוט שנאי גאוני

ריהוט נפתח -Switch-sas-Adriaenssens-multifunctional-furniture

הרעיון מאחורי “סוויטש” מאת סאס אדריאנסנס חזר בשנות השלושים. עשור זה של המאה הקודמת מפורסם בשלביו הראשונים בתפיסת ריהוט מודרני ונוח – רעיון המשלב יופי ופונקציונאליות. עם זאת, המעבר מסאס אדריאנסנס מגיע כעת להציג בפני הקהל רעיון מעניין לרהיטים לבית. הם חוסכים מקום ומאפשרים לשמר את הפונקציונאליות של כל רהיט, כל יצירת מופת מודולרית.

ריהוט להמרה – סדרת סוויץ ‘של BuzziSpace

ריהוט להמרה מודולרי-ריהוט-מתג-סדרה-BuzziSpace

הסדרה  “סוויטש” מאת סאס אדריאנסנס הוא לא רק שולחן עבודה שיכול להפוך לשורת שרפרפים וארון עץ נהדר. זהו דגם מודרני של בית, שתוכנן ונבנה בדוגמאות הפשוטות והקטנות ביותר. החומרים בהם נעשה שימוש הינם ידידותיים לסביבה לחלוטין והדמשק – רך, יפה ומושך בעיטורו הפשוט. בקבוקי PET ופסולת עץ הם החומרים העיקריים מ- Switch Collection. בהחלט לא היה בזבוז זמן לייצר את אוסף הרהיטים המינימליסטי היפה הזה.

ריהוט להמרה – מחיצה וצואה

סדרת מתגי צואה מחיצה

“סוויץ ‘” מאת סאס אדריאנסנסן מציע לכם שלוש סטים מעניינים לשלושת החדרים – המשרד בבית, בסלון ובחדר השינה. סדרת הסלון מציגה שרפרף שנאי מודולרי קומפקטי שיכול להיות סט של כמה שרפרפים. הרעיון לחדר השינה הוא שמיטה מגיעה עם סט של כמה עות’מאנים נחמדים. הרעיון המשרדי בקולקציית Switch מציע שולחן עבודה מודולרי – בו הוא יכול להפוך גם לארון ולמושב.

ריהוט להמרה “סוויץ ‘” מאת Sas Adriaenssens – מסתגל וחמוד

רהיטים חוסכי מקום

קולקציית “סוויטש” של סאס אדריאנסנס היא יוצאת דופן ומתוקה. ריהוט שנאי זה עשוי מחומרים ממוחזרים וידידותיים לסביבה שיתאימו לחלל הפשוט או המקורי שלכם. מבני העץ ודמשיית הכותנה הם אופציות קלאסיות לעיצוב רהיטים.

ריהוט מודולרי להמרה לחללים קטנים

מודולרי-ריהוט-מתג-sas-adriaenssens

הניואנסים הצבעוניים החשובים ביותר בקולקציית הרהיטים של סוויץ ‘הם חום בהיר (משטחי העץ), אדום ולבן. אתה יכול לשלב אותם עם אותם צבעים על הקירות והרצפה או עם טפטים בשחור לבן ופרקט ניטרלי. לא משנה מה תבחרו בחוץ “סוויטש” מאת סאס אדריאנסנס נותן לך את ההזדמנות לקשט את הבית שלך עם טעם וסגנון מעודן. תוך הקפדה על המעשיות והקומפקטיות.

ריהוט להמרה לשימוש מעשי

שנאי-רהיטים-מתג-פירוט

ריהוט להמרה – קומפקטי, מתכוונן, מתקפל

קומפקטי-חוסך מקום-ריהוט-מתג-sas-adriaenssens

ריהוט נפתח – ספה בעיצוב פונקציונאלי

multifunctional-bed-switch-collection-buzziSpace

* תוצר של חלל Buzzi