עיצוב ג'קוזי - בסגנון יווני

מאז ימי קדם אנשים חיפשו דרך להירגע, לשטוף את דאגותיהם בחדר האמבטיה ורבים מצאו זאת במה שאנו מכנים כיום “ג’קוזי”. הרבה לפני התמונה של עיצוב ג’קוזי מודרני המעיין החם מילא תפקיד חשוב בחיי אנשים לאורך השנים. המצרים והיוונים הקדמונים ידעו את יתרונות השימוש בהם, וכך גם הרומאים, היפנים ורבים אחרים. עבור חלק מתרבויות אלה, רחצה הייתה הרבה יותר מסתם טיפול סניטרי – היא הייתה טיפול בריאותי ייחודי ומקור רגיעה.

 ג’קוזי עם תאורה כחולה

ג'קוזי מודרני עם תאורה כחולה

כיום הג’קוזי הוא תחושה טוטאלית ומאפיין חיוני של בתינו. זֶה ג’קוזי מודרני  החלה להופיע במראהו באמצע המאה העשרים כאשר משפחת הג’קוזי האיטלקית עברה לארה”ב ופתחה את עסקי הג’קוזי שלה. למשפחה הייתה הצלחה אדירה והפכה את החברה שלה למובילה עיצוב ג’קוזי מודרני מותג. השם “ג’קוזי” הפך אינסטינקטיבית למילה נרדפת לאמבטיות חמות וזכה לפופולריות רבה ברחבי העולם.

נוף עוצר נשימה

ג'קוזי מודרני עם נוף עוצר נשימה

בחלק השני של המאה העשרים, רבים פתחו עסקים עם ג’קוזי משלהם של משפחת הג’קוזי. בהדרגה השוק התעשר במוצרים חדשים שהצורות, הצבעים והחומרים שלהם משתנים מעניקים דימוי של מושלם ג’קוזי מודרני עיצוב מסלול. קשה לומר מהו העיצוב המושלם, אך עם מבחר כה רחב כיום, כל אחד יכול לספק את רצונותיו וצרכיו. זה בדיוק בערך זה עיצוב ג’קוזי מודרני למצוא את המתאים לך ביותר ואת החלל המיועד לו. בנוסף להשפעות המועילות של תפקודו, ג’קוזי יכול להביא אנרגיה מיוחדת למקום ולהפוך למקום האהוב עליכם בבית.

מאת K.H. Christova

ג’קוזי הייטק עם טלוויזיה

עיצוב ג'קוזי מודרני עם טלוויזיה

ג’קוזי בעיצוב ידידותי לסביבה

ג'קוזי מודרני בעיצוב עץ

עיצוב ג’קוזי מינימליסטי

עיצוב ג'קוזי מינימליסטי

ג'קוזי עיצוב מודרני