אימון הליכון עצות שימושיות טריקים טריקים יעילים תרגילי כושר מד צעדים ניתוח אופטימלי של הליכון נעלי ספורט

ישנם יתרונות רבים לאימון הליכון, והיא מהווה אלטרנטיבה מצוינת לרצים כאשר מזג אוויר שלילי או בעיות בטיחות הופכות את הריצה בחוץ לבלתי אפשרית. בצע את הטיפים הבאים כדי להפוך את אימון ההליכון שלך ליעיל, מהנה יותר ובטוח יותר. כאשר אתה מוכן להתחיל, בפוסט זה יש עצות מועילות שיעזרו לך להתאמן ולצמצם קלוריות.

אימון הליכון – חימום

הליכון אימון עצות שימושיות טריקים טריקים יעילים תרגילי כושר שמש צפייה בוידיאו ריצה בחדר כושר

לרוץ או ללכת בקצב איטי וקל במשך 5 עד 10 דקות. זה מפתה פשוט לקפוץ על ההליכון ולהתחיל להתאמן, אבל אתה עדיין צריך לתת לעצמך זמן לחימום הגון..

השתמש בשיפוע קל

הליכון אימון עצות שימושיות טריקים יעילים תרגילי כושר יעילים להתאים קונסולה בשיפוע לחץ שליטה ידנית

הגדר את שיפוע ההליכון ל -1% עד 2%. מכיוון שאין עמידות בפני רוח בתוך הבית, טיפוס עדין מדמה ריצה בחוץ טוב יותר. אם אתה רק מתחיל לרוץ, כמובן שכדאי להשאיר את השיפוע על 0% ובכך גם להגדיל את הנוחות על ההליכון.

אל תתאמן בצורה תלולה מדי

אימון הליכון עצות שימושיות טריקים טריקים יעילים לתרגילי כושר מתיחות להתחמם להתחמם

עם זאת, אל תציב את השיפוע תלול מדי (יותר מ -7%). זה יכול להוביל לפציעות בגיד אכילס או לפציעות בעגל. אל תריץ יותר מ -2% בשיפוע במהלך כל האימון. כמו כן, הקפד לשלב שיפועים תלולים עם ריצה רגילה ושטוחה.

אל תיצמד לקונסולה

הליכון אימון טיפים שימושיים טריקים יעילים תרגילי כושר רזה אחיזה אחיזה ספורט משחק זיעה

חלק מהספורטאים מניחים שהם צריכים לאחוז במעקות בזמן הליכה או ריצה על הליכון. המעקות משמשים אך ורק להרכבה ופירוק בטוחים. יותר מכל, כאשר אתה רץ על ההליכון, תרגל את צורת פלג הגוף הנכון על ידי שמירה על זרועותיך בזווית של 90 מעלות כאילו רצת בחוץ.

התחממות לאחר אימון ההליכון

אימון הליכון עצות שימושיות טריקים טריקים יעילים לתרגילי כושר מתיחות להתחמם

קל גם לקפוץ מההליכון כאשר האימון הושלם והדופק עולה. הקדישו 5 דקות בקצב איטי או בסוף האימון, רצו ותן לדופק לרדת מתחת ל -100 פעימות לדקה לפני הירידה. התחממות תעזור לך גם להימנע מסחרחורת או תחושת תנועה כשיורדים מההליכון.

לא להישען קדימה

אימון הליכון עצות שימושיות טריקים שימושיים תרגילי כושר יעילים קונסולת אחיזה רזה

כמו כן, הקפד לשמור על גופך זקוף. אתה לא צריך להישען קדימה כי ההליכון מושך את הרגליים לאחור. יהיה עליך למשוך את הרגליים מהקלטת לפני שהם מונעים מהסרט הזה. הישענות קדימה יותר מדי עלולה לגרום לכאבי צוואר וגב.

שימו לב לצעדים שלכם

אימון הליכון עצות שימושיות טריקים טריקים יעילים לתרגילי כושר לספור שלבים עובדים בצורה פרודוקטיבית

שמור על צעדיך במהירות ובקצרה כדי למזער את ההשפעה על הרגליים. נסה לבצע אגרוף מטרסאלי כדי לוודא שלא תפגע בעקב והכניס זעזוע לברכיים. ייתכן שיהיה עליך להגזים במשיכת העקב מכיוון שחוסר המומנטום קדימה מונע מהרגליים לנוע בתנועה מעגלית.

שפר את מספר השלבים באמצעות ניתוח הליכון

הליכון אימון עצות שימושיות טריקים טריקים יעילים תרגילי כושר שמש האזנה למוסיקה דמיינו חלון בניין חיצוני

ככל שתעשי יותר צעדים לדקה, כך תוכל לבצע את יעילות ההליכון בצורה יעילה יותר. ספורטאי עילית יכולים לרוץ סביב 180 צעדים לדקה. מצא את ספירת הצעדים שלך על ידי ספירת מספר הפעמים שכף רגל פוגעת בקלטת תוך דקה אחת, ולאחר מכן הכפיל את המספר. נסה לשפר את ספירת הצעדים שלך בזמן שאתה רץ על ידי התמקדות בצעדים קצרים ומהירים יותר ושמירה על רגליים קרובות לחגורה. תרגיל זה יעזור לך לנהל שעמום על ההליכון ואפילו לשפר את הריצה בחוץ.

הקשב למוסיקה

הליכון אימון עצות שימושיות טריקים טריקים יעילים תרגילי כושר שמש האזנה למוזיקה ריצה בחדר כושר

למרות ששימוש באוזניות בזמן ריצה בחוץ אינו בטוח, האזנה למוסיקה על ההליכון יכולה להיות דרך מצוינת להילחם בשעמום ולרוץ זמן רב יותר. בחר שירי מוטיבציה וצור רשימת השמעה לאימון שלך. זה יכול לחסוך ממך לבדוק כל הזמן את השעון כדי לראות כמה עוד אתה צריך. עדיין משועמם? לדוגמה, נסה אימון מרווח של 30 דקות.

לחות במהלך אימון הליכון

אימון הליכון עצות שימושיות טריקים טריקים יעילים לתרגילי כושר לחות לעצמך טווח בקבוקי מים

אתה יכול לאבד עוד יותר נוזלים בעת אימון על הליכון מאשר בריצה בחוץ. זה בגלל שיש מעט גרירה שתשמור על קור רוח. מסיבה זו, שמור על בקבוק מים בהישג יד.

דמיינו את המסלול

הליכון אימון טיפים שימושיים טריקים יעילים תרגילי כושר חימום דיבור נוף צפייה דמיין מסלול ריצה

טריק נוסף לבילוי פרודוקטיבי על הליכון הוא הדמיה של מסלול חיצוני בו אתה רוכב או רץ לעתים קרובות. תארו לעצמכם ללכת לאורכו ולדמיין בניינים ונקודות ציון אחרות שהייתם עוברים בדרך. שנה את הגדרת השיפוע בזמן העלייה לגבעה.

אל תסתכל למטה

אימון הליכון עצות שימושיות טריקים טריקים יעילים תרגילי כושר פעילות גופנית עייפה

קשה שלא להמשיך לבדוק כמה זמן או מרחק נשאר לך, אבל אם תביט למטה, צורת הריצה שלך תסבול. אל תבהה גם ברגליים. סביר להניח שתרוצו יחד כאשר זה קורה, מה שעלול להוביל לכאבי גב וצוואר. הסתכלות קדימה היא הדרך הבטוחה ביותר לרוץ, בין אם אתה על ההליכון או בחוץ.