יוגה טיפים לירידה במשקל-בריאות הגוף

יש לנו את 4 השימושים ביותר עבורך אסאנות יוגה לנשים נבחר ורוצה להציג בפניכם ובעיקר להדגיש את ההשפעות האסתטיות שלהם על גופנו. לפני ביצוע תרגילי יוגה, חשוב להתחיל לחמם את גופך (בצע את מה שמכונה “מתחם השמש” ארבע פעמים).

אסאנות יוגה לנשים – התחל עם תנוחת “המחרשה”

מדיטציה-זריחה נסוגה עושה תרגילי יוגה

תרגילים אלה מעצבים בצורה מושלמת את הירכיים, מגרשים את השומן סביב הבטן והירכיים ומחליקים קמטים בפנים. כמו כן, הודות לכך אסאנות יוגה עמוד השדרה שלך הופך להיות גמיש יותר ועוזר לך להתגבר על התשישות היומית. עמדת “המחרשה” שימושית לימים לא סדירים בחודש, לעצירות, דלקת קיבה ומחלות רבות אחרות.

רעיונות יוגה אסאנות לנשים- תנוחת מותניים ירך מרגיעה

שכב על גופך כשכפות הידיים שלך פונות לרצפה. השתמש ב שרירי הבטן והרם את האגן והרגליים. החלק את הרגליים קדימה מעל הראש שלך כל עוד אתה יכול. הישאר בתנוחה במשך כדקה. נסה לא לזוז ברגע. חזור לרצפה לאט מאוד בסדר הפוך. הרגישו את עמוד השדרה, חוליה אחר חוליה. תירגע על הרצפה לזמן קצר. ועוד דבר: אל תתאמץ יותר מדי בכדי שהעמדה תהיה מושלמת ככל האפשר. זה לא הכרחי בשום אופן.

אך אסור לשכוח: המשרה מיועדת לטרשת עורקים, לחץ דם גבוה, פריצת דיסק, בקע לא מורשה.

אסאנות יוגה לרווחה פיזית ונפשית

נשים דגי יוגה אסאנות שעושות עמוד שדרה בחוץ

הגישה הבאה נקראת “דג”. דרכם תוכלו לפסל חזה, כתפיים וצוואר יפים. זה מוביל לדמות רזה ומחליק שוב קמטים בפנים. המותניים שלך הופכים גמישים יותר. מצב הרוח שלך בהחלט ישתפר. שים את הידיים מתחת לישבן, מול הרצפה. הרם את עצמך למרפקים ויצר קשת יפה עם גופך. גע ברצפה עם החלק העליון של הראש. החזק במצב זה במשך 5 נשימות. צא מהמיקום, הרם את הראש, הכתפיים ואז החלק את הידיים החוצה. תירגע לזמן מה. בדרך זו, אנו נותנים לגופנו את האפשרות לספוג את השפעות היציבה בצורה הטובה ביותר.

זְהִירוּת! השתמש במיקום הדג בזהירות רבה אם יש לך פגיעות בחוט השדרה.

יוגה הופכת אותך לחיננית יותר!

קוברה יוגה טיפים בריאות אסאנות בגוף בריא

התפקיד הבא שבחרנו עבורך נקרא “קוברה” ועדיין נקרא אסאנה של התחדשות. על ידי ביצועם קמטים בפנים מוחלקים והחזה, המותניים, הירכיים והירכיים מעוצבים להפליא. עמדה זו מעניקה קסם וחן ​​להליכה והיציבה שלנו. שכב על הבטן כשפנייך צמודות לרצפה. כופפו את הידיים משני צדי החזה. כפות הידיים פונות לרצפה. שאפו, הרימו את גופכם בזמן שאתם סוגרים את זרועותיכם במרפקים.

אל תדאג אם אתה לא יכול לבצע את העמדה בצורה מושלמת. חזור על תהליך זה שלוש פעמים. החזק את המיקום כאשר אתה נושם לפחות 5-10 נשימות עמוקות.

תרגילי יוגה מבטלים את השומן

קשת אסאנה יוגה-בחוץ-עשה עצות-תרגילי גב

הישאר על הבטן לאסאנה הבאה הקרויה “קשת”. תנוחה זו מסירה את השומן מהבטן, מעוררת את בלוטות המין ובכך משפיעה על התחדשותנו. זה גם יוצר חזה יפה. אחזו בקרסוליים בידיים. החזק במצב זה 10 עד 30 שניות. נסה להניף את גופך. חזור חמש פעמים אם אתה יכול, נושם פנימה והחוצה כרגיל. הירגע על הבטן במשך כדקה בין החזרות.

אתה רשאי להשתמש ביציבה זו אם יש לך טחול מוגדל, חולי מעיים או מחלות לב לא לרוץ. הישאר על הבטן עם הידיים מאחורי המצח כחמש דקות כדי להירגע באמת.

אנו מקווים שמאמרים אלה עוזרים לך וכי באמת עוררנו את התעניינותך בתרגילי יוגה.