מבצעי אימון אירובי קראפט שחשוב לדעת

זֶה אימון אירובי היא שיטת שריפת שומן יעילה מאוד. בתקופה האחרונה יש מגמה ברורה של אימון אירובי שלא יתקיים בחוץ אלא בחדר האימונים. מתאמנים רבים יודעים שפעילות אירובית יכולה לשפר את הסיבולת האירובית. מחקרים רבים ב -15 השנים האחרונות הראו כי היכולת האירובית ובהתאם לכך הסיבולת גדלה עם תרגילים קצרים יותר המפעילים לחץ רב יותר על השרירים..

ביצוע כושר אירובי נכון

מכשיר מוסיקה Kraft-Cardio Training-Workout למעריצים

יתכן שאתה גם תוהה האם די בריצה, רכיבה על אופניים או פעילויות אירוביות “מסורתיות” אחרות כדי שתראה טוב. תארו לעצמכם ריצה במקום ריצה, או סקוואט עם משקולות במקום קפיצה בחבל. החזרות הכבדות והקצרות – מ -20 שניות עד 3 דקות, מחליפות בהצלחה רבה את התרגילים המזדמנים שאורכים יותר מדי זמן, למשל ריצה, חתירה או רכיבה על אופניים – ההסתגלות אינה ניתנת להכחשה. עקרון זה נקרא אימון אירובי עם כוח וכולל תרגילים שונים שאנחנו בדרך כלל רואים בכושר.

אימוני כוח ואימון אירובי אישי

תוכנית אירובי כוח בבית אימון כוח בהליכון

החזרות הקצרות האלה של תרגילים נצפו במקור אצל ספורטאים – ספרינטרים, מתאגרפים וכו ‘. עם זאת, לאחרונה הם התאמנו על ידי כולם. מאמני כושר רבים משתמשים בתרגילים כאלה בתרגילים כאלה. היתרונות אין ספור.

אימון קצר 

טיפים להרזיה באופניים לפעילות אנאירובית מתחילה

אף אחד לא רוצה לבלות שעה בחדר הכושר ברכיבה על אופניים או ריצה קלה. 10-15 דקות אימון אירובי עם יותר מתח, עושה פלאים לגוף שלנו. זה עוסק בכל קבוצות השרירים, זה יכול להיעשות עם משקולות או בלי.

הפעל את כל קבוצות השרירים

אימון כוח לב-שלב בצע תרגילי אירובי באולם

בזמן שאתה כוח ו אימון אירובי כל השרירים משמשים. עם הזמן, תוכל להרים משקולות גדולות יותר ויותר. הסיכון לטראומה מצטמצם: אירובי רגיל עושה זאת על מנת לחזור על אותם תרגילים – לפעמים מאה פעמים בשעה. זה מגביר את הסיכון לטראומה ופציעות, וגם פוגע במפרקים וברקמות הרכות. אימון אירובי כוח דורש פחות חזרות לפרק זמן קצר יותר – הסיכון נמנע.

שריפת שומן מהירה

פעילות אירובית מסורתית המופיעה בסטודיו לטיפים למתחילים

אם המטרה היחידה שלך היא אסתטית, cardio היא הדרך המושלמת לשרוף קלוריות. מחקרים מראים שאחרי פעילות גופנית כזו, גוף האדם יכול לשרוף קלוריות במשך ימים. אפילו עם תזונה נכונה, היו תוצאות טובות יותר.

פחות תרגילים ליותר הצלחה

ריצה באימון משקולות כושר גופני

זה ידוע כי אירובי הכוח תומך בנפח השרירים; אם היית יכול לחסוך לעצמך כמה אימונים בשבוע, היה לך יותר זמן להירגע.

אימון אירובי לא מסורתי: אירובי מדרגה

תרגילי אירובי לא מסורתיים, פעילויות אירוביות בירידה

איך כוח רואה-אימון אירובי הסוף? הגרסה הקלאסית היא סדרת תרגילים. כמה תנועות כוח ללא הפסקה, עם משקולות שמתאימות לכל התנועות שיתבצעו ללא בעיות – עם משקולות למשל. B. אפשר לעשות 8 לחיצות מעל, מיד לאחר מכן 8 סקוואט, 8 שורות, 8 שכיבות סמיכה וכו ‘. אז קח הפסקה קצרה וחזור על אותו הדבר.

שחייה לדמות טובה

צילום מתחת למים יורד במשקל על ידי שחייה