חישוקי החולה קשורים בעיקר לחלומות חיים של ילדות מאושרת, שבהם עדיין לא התרחשו כל האחריות למבוגרים. מפתיע במידה מסוימת שחישוק הולה הוא המגמה בתקופה האחרונה, לא כצעצוע לילדים, אלא כאמצעי יעיל לירידה במשקל באמצעות אימוני הולה הופ. האם חישוק הולה הופ יכול לספק את כל היתרונות של אימון רגיל, או שזה רק בידור? מהם התרגילים הטובים ביותר עם הצמיג הטוב? המשך לקרוא על כל המידע החשוב כיצד לרדת במשקל בעזרת חישוק החולה.

ניתנת להסרה בעזרת חישוק הולה?

הולה הופ לאימון גוף מלא בבית

מחפשים אימון מרגש שבעזרתו תוכלו להיפטר מהקילוגרמים העודפים? לאחר מכן נסה את חישוק החולה! תתפלאו באמת כמה אפשר לרדת במשקל עם הצמיג הישן והטוב. זה לא אומר רק להסתובב סביב המותניים, אלא גם תרגילים אחרים שמאמנים את כל קבוצות השרירים.

להלן מספר יתרונות כלליים של כושר ובריאות הקשורים לאימוני הולה הופ:

 • אתה נשאר בכושר ובכושר.
 • אתה יכול לרדת במשקל תוך מספר שבועות בלבד מכיוון שהוא עוזר לשרוף עד 450 קלוריות בשעה.
 • הוא נוטה לחזק את השרירים שלך מכיוון שהם מעורבים בחישוק.
 • הוא פועל הן על שרירי הבטן והן על ליבת הגוף.
 • פעילות גופנית היא כיף ועוזרת להילחם בדיכאון.
 • זה יעזור לך לקבל את הבטן השטוחה שתמיד כמהת לה.
 • פעילות גופנית תגרום לגוף שלך להיות גמיש יותר.
 • מכיוון שזו פעילות מהנה ומלאת חיים, היא גורמת לך אושר ושומרת על חיוביות.
 • זה מחזק את המיקוד שלך.
 • זה נותן לך מותניים גמישות וצמודות.

כיצד לרדת במשקל עם חישוק החולה

על מנת להצליח לרדת במשקל בעזרת הולה הופ, מספיקים אפילו 20 עד 30 דקות ביום. זה אולי לא נשמע כל כך קשה, אבל אם תיתן לצמיג להסתובב סביב המותניים שלך במשך חצי שעה, תבין מהר עד כמה זה מתיש בעצם.

אבל מה מייחד את האימון הזה? על ידי הפיכת הצמיג, המערכת הלב וכלי הדם באמת יוצאת לדרך, מה שמגביר את הורמוני האושר בגוף. לאחר האימון אתה מרגיש חופשי והדאגות היומיומיות הקטנות נעלמות.

צריכת קלוריות וירידה במשקל

איזו הולה הופ ירדה כדי לרדת במשקל

אחד הדברים הראשונים שתבחין בהם כשאתה מתחיל בחישוק הולה הוא העובדה שאתה יכול לשרוף כמה שיותר קלוריות אם היית רץ על הליכון. בממוצע, תרגילי כושר ושגרה מסורתיים יכולים לשרוף בין 200 ל -300 קלוריות בשעה. בעזרת חישוק הולה ניתן לצרוב את אותה כמות תוך 30 דקות בלבד. זוהי שריפת קלוריות אדירה והטבה למי שמנסה להוריד הרבה קילוגרמים עודפים באמצעות פעילות גופנית, אך לא זאת לאימוני כושר..

הולה הופ מתאים לאימון טוב לכל הגוף?

לרדת במשקל עם אימון גוף הולה הופ

אם אתם מחפשים אימון גוף מלא ללא המון ציוד, חישוק הולה עשוי להיות בחירה מצוינת. חישוק החולה יכול לתת לך אימון גוף מלא ולהתאים לשגרת ההתנגדות הגוף הנוכחית שלך.

לדוגמה, אתה יכול לבצע זינוקים בזמן אימון הידיים בעזרת חישוק הולה. אתה יכול גם לאזן ולעשות תנוחות יוגה בעת התקנת חישוק הולה. אתה יכול להשתמש בו לאימון שרירי הבטן, הזרועות, הכתפיים, הרגליים והליבה שלך. הכל תלוי באופן שבו אתה משלב את הולה הופ בשגרה שלך.

עם זאת, אין זה אומר שעליך לפנות להופעות הולה באופן בלעדי. תרגילי Hula Hoop עוזרים לך ליישר את גופך עם היציבות, הסיבולת ומיקוד הליבה הדרוש לך כדי לבנות את כוח הליבה, אך הם לבדם לא יתנו לך חבילת שישה. אם זו המטרה שלך, אל תתעלם מהתרגילים האחרים שמכוונים את הליבה שלך.

לרדת במשקל בעזרת חישוק החולה – חוויות

כמה לרדת במשקל עם ניסיון הולה חישוק

נשים רבות הסובלות מעודף משקל או שהעלו יותר מדי משקל הריון נשבעות על חישוק החולה לירידה מהירה ויעילה במשקל. יתר על כן, חישוק הולה מפחית את השומן סביב הבטן והירכיים ומהדק את המותניים במידה ניכרת. וכמה באמת אפשר לרדת במשקל בעזרת הולה הופ? אתה לא יכול לתת תשובה מדויקת, כמובן, אבל התוצאות של נשים שכבר ניסו את האימון ממש משכנעות. לדוגמה, כלה לעתיד מבריטניה איבדה כמעט 40 ק”ג בזמן שבין האירוסין לחתונתה רק בעזרת הולה הופ. אישה אמריקאית שירדה ממשקל ההריון שלה קצת יותר מ -35 ק”ג בשנה אחת חוותה חוויות דומות עם הצמיג.

לרדת במשקל בעזרת הולה הופ – כך זה עובד!

לרדת במשקל ולהנות עם חישוק ההולה

אז חישוק הולה הוא לא רק כיף, אלא גם יעיל. עם זאת, ישנם כמה דברים שאתה צריך להיות מודע להם אם אתה מתכוון להשתמש בצמיג כאמצעי לירידה במשקל. גם אם אתה חדש בחישוק הולה הופ, אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד.

צעדים ראשונים

Hula Hoop Workout איזה חישוק

כדי שבאמת תרד במשקל בעזרת חישוק החולה, תחילה עליך לבחור את הצמיג הנכון. צמיגים שמשקלם קטן עם משקלים מתאימים ביותר להפחתת משקל. משקל בין 0.7 ל -1.2 ק”ג למתחילים ועד 2 ק”ג למשתמשים מתקדמים הם אידיאליים. לקוטר הצמיג יש גם תפקיד חשוב – ככל שהצמיג גדול יותר, כך קל יותר להסתובב סביב המותניים. אם אפשר, נסה את החישוק ההולה הופ שנבחר לפני שאתה קונה אותו.

טיפים:

 • התחל באימונים קצרים יותר כדי להרגיל את גופך לתנועות בעזרת חישוק ההולה.
 • צפה בכמה סרטונים.
 • בחר חישוק מתאים (חישוקי הולה משוקללים, למשל, הם בחירה מתאימה למותניים, אך אינם כל כך טובים לזרועות, ידיים ורגליים).
 • לבשו בגדים נוחים, נמתחים והדוקים המאפשרים תנועה רבה.
 • ודא שיש לך יציבה ותנועה נכונים.
 • נגן מוזיקה כדי להפוך את האימון שלך למהנה יותר.

תרגילים מעולים לירידה במשקל בעזרת חישוקי הולה

לרדת במשקל עם תרגיל לחץ על עץ הולה חישוק

כאן אספנו כמה תרגילים עם חישוק ההולה כך שתוכל לקבל מושג מה אתה יכול לעשות עם החישוק הולה. זהו רק חלק קטן מגרסאות האימון, שכן ניתן לבצע כמעט כל תרגיל קלאסי גם בעזרת החישוק.

העיתונות עץ

בתרגיל זה אתה משתמש בחישוק הולה כמו משקולת. אתה בעצם הולך לעשות הרחבות התלת ראשי עם קצת וריאציה. להלן השלבים.

החזק את חישוק ההולה מאחורי ראשך. לאחר מכן, הרם את רגל ימין שלך והנח את סולית כף רגלך הימנית בחלק הפנימי של רגל שמאל ממש מתחת לברך. שמור על גב ישר והסתכל קדימה. כעת הורד את חישוק ההולה שלך מאחוריך על ידי כיפוף המרפקים ולאחר מכן החזר אותו למצב ההתחלה. בצע זאת 10 פעמים ולאחר מכן החלף רגליים.

חישוק סקוואט סקוואט עם הולה הופ

חישוק חישוק

סקוואטים הם תרגיל מתאים לירכיים ולירכיים. כאשר אתה מוסיף חישוק הולה, אתה מאבד את השומן הנוסף הזה על המותניים שלך. גלה כיצד לעשות זאת.

העמיד את חישוק ההולה במרחק של זרוע אחת לפניך והחזק אותו בשתי ידיים. הפרד את הרגליים ברוחב הכתפיים. וודא שהבהונות שלך מצביעות לאותו כיוון כמו הברכיים. עכשיו החלק את הירכיים החוצה, כופף את הברכיים והוריד את הגוף כאילו ישבת על כיסא. במקביל, הרחק את החלק העליון של חישוק ההולה כדי שתוכל להתכופף כמו שצריך. וודא כי הברכיים שלך לא עוברות על בהונות. חזור לעמדת ההתחלה.

Hula Hoop רוסי טוויסט

הטוויסט הרוסי הוא תרגיל ליבה נהדר. אתה יכול לקחת אותם לרמה אם אתה עושה אותם עם חישוק הולה. להלן השלבים.

שב על הרצפה והחזק את חישוק ההולה בשתי ידיים. כופפו מעט את הברכיים והרימו את שתי הרגליים. שב קצת אחורה ופנה ימינה תוך החזקת חישוק ההולה. עצור לשנייה ואז פנה שמאלה. חזור 25 פעמים כדי להשלים משפט. עשו 3 סטים.

תרגיל הולה חישוק להרזיה נינג'ה

מעבר הנינג’ה

שים את כפות הרגליים ברוחב הכתפיים על הרצפה וכופף מעט את הברכיים. החזק את החישוק ביד ימין וסובב את המותניים שלך מעל כתף ימין. לאחר מכן פנה שמאלה כשאתה עובר את החישוק ליד שמאל. חזור על תהליך זה אך קח הפסקה במידת הצורך מכיוון שמשקלו הנוסף של צמיג זה עשוי להיות כבד.

מתיחת צד עם חישוקי הולה

מתיחת צד עם חישוקי הולה

ראשית, עמדו עם כפות הרגליים ברוחב הכתפיים בנפרד והחזיקו את החישוק באוויר מעל הראש. נשען לצד אחד, יישר את הצדדים ומחמם את גופך. לאחר מכן החזק את המתיחה למשך מספר שניות והחלף צד.

סיכום

בכושר ובריא עם חישוק החולה

לסיכום, ירידה במשקל בעזרת הולה הופ היא אלטרנטיבה משכנעת לאימונים למי שנרתע מלעשות בטן או שכיבות סמיכה. הם ניתנים להשוואה ל- cardio ליעילות הרזיה תוך שיפור הליבה שלך בו זמנית. למרות זאת, עליך להקפיד על תזונה בריאה לתוצאות הטובות ביותר.