בין אם אנחנו יושבים מול המחשב או מטיילים בפארק, כל מה שאנחנו עושים במהלך היום שורף קלוריות. כמובן, אנחנו לא שורפים הרבה אנרגיה על הספה כמו שאנחנו עושים בכמה ענפי ספורט, למשל. ובעוד ספירת הקלוריות היא לא בדיוק הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל, לפעמים כדאי לדעת אם האימון הקשה הזה בחדר הכושר לאחר העבודה הספיק לשרוף את הקלוריות מהסופגניות שהחזרת עמיתך לעבודה היום. בין אם אתה מנסה לרדת במשקל, לשמור על המשקל שלך או להעלות מסת שריר, זה יהיה מועיל לדעת מה צריכת הקלוריות שלך בחדר הכושר. אז האם כדאי להשקיע שעה אחת במכונה האליפטית ומה היתרונות של אימון משקולות? אנו נספר לך את התשובות לשאלות אלה ועוד הרבה עצות ומידע שימושי אחר!

הוצאות קלוריות חדר כושר ציוד כושר לירידה במשקל אימון הרמת משקולות לנשים

למרות שזה די קל לספור את הקלוריות בתזונה שלנו, קשה להעריך כמה אנחנו באמת שורפים בזמן האימון. למרבה הצער, אין נוסחה או תשובה אחת לשאלה זו, מכיוון שצריכת הקלוריות תלויה בגורמים רבים ומשתנה מאוד מאדם לאדם. ככל שאתה חסר ניסיון, כך תשרוף יותר קלוריות. וככל שתחזרו עם הזמן, הקלוריות שנשרפו לאותה פעילות ותקופת זמן יירדו מעט. בין אם אתה מבלה 1-2 שעות בחדר הכושר כל יום, אם אתה לא מנצל את הזמן ביעילות, לא תקבל תוצאות. על פי מומחי בריאות, מבוגרים צריכים להתאמן לפחות 150 דקות בעצימות אירובית מתונה או 80 דקות של פעילות גופנית אינטנסיבית, כגון תוכנית אימון HIIT..

חדר כושר לצריכת קלוריות: האם הליכון יעיל לירידה במשקל?

צריכת קלוריות הליכון מרווח סיבולת מרווח איזו מכשיר אירובי לשרוף שומן

אימון אירובי הוא דרך מצוינת להעלות את קצב הלב שלך והוא יכול גם לעזור לך לרדת במשקל. כמות הקלוריות שנשרפות בחדר הכושר תלויה בעיקר בגיל, מין, משקל וכמובן בעוצמת האימון. ככל שאתה רץ מהר יותר, כך אתה שורף יותר קלוריות על ההליכון. לדוגמה, אם אתה שוקל בין 50 ל -60 ק”ג ותרוץ בסביבות 8.5 – 9 קמ”ש למשך שעה, אתה תשרוף בין 700 ל -850 קלוריות, בהתאם לרמת הכושר שלך. בנוסף, כל המומחים מסכימים כי מונה הקלוריות על ההליכון די מדויק בהשוואה לשאר מכשירי הלב – במיוחד אם אתה מזין את המשקל והגיל שלך לפני כן. וריצה על ההליכון לא חייבת להיות משעממת – זה כלי נהדר להפוך את הדברים למעניינים יותר. לדוגמה, נסה אימון אינטרוולים על ידי ריצה במהירות של 12-13 קמ”ש למשך 30 שניות עד דקה ולאחר מכן הליכה במהירות של 5-6 קמ”ש למשך 30 שניות. אם אתה רוצה לחזק את הישבן והירכיים ולהגדיל את צריכת הקלוריות בחדר הכושר, עליך לנסות את הליכון השיפוע.!

ואיך צריכת הקלוריות של הקרוס טריינר?

צריכת קלוריות קרוס -טריינר איזו מכשיר אירובי לירידה במשקל

הקרוס -טריינר הוא אחת ממכשירי האימון הפופולריים ביותר בכל סטודיו כושר ומתאים במיוחד למתחילים כושר או לאנשים עם בעיות ברכיים. זה מחזק את השרירים ומשפר את הסיבולת, מה שהופך את הקרוס -מאמן למושלם לא רק לחימום לפני אימוני כוח, אלא גם לירידה במשקל. צריכת הקלוריות במאמן הקרוס תלויה כמובן בהגדרות המכשיר שתבחרו. ככל שרמת העומס גבוהה יותר והדוושה מהירה יותר כך האימון יהיה יעיל יותר. בהתאם לעוצמה ומהירות, אישה שגובהה כ -160 סנטימטרים ו -50 ק”ג יכולה לשרוף כ -400 קלוריות לשעה. על פי מחקר מדעי, מונה הקלוריות במאמן הקרוס -אמן מעריך יתר על המידה את צריכת הקלוריות בכ -42%. לכן, עדיף לא להסתמך עליו לחלוטין, אלא לפקח על הדופק והדופק. באופן כללי, שריפת שומן אופטימלית מתרחשת ב 60 – 70 אחוזים מהדופק המרבי.

ארגומטר לצריכת קלוריות

צריכת קלוריות כושר אירובי או הרמת משקל לירידה במשקל אימון כושר לנשים

צפייה בסרט והתעמלות גופנו בו זמנית – לא בכדי הארגומטר כל כך פופולרי. שוב, צריכת הקלוריות בחדר הכושר תלויה בעוצמת האימון ובמשקל שלנו. עם עומס בינוני של 90-100 וואט, נשים עם משקל בין 50 ל -60 ק”ג שורפות כ -500 קלוריות לשעה. עם עומס גבוה יותר של 150 עד 180 וואט, אתה יכול לשרוף עד 750 קק”ל. אחד היתרונות הגדולים ביותר של הארגומטר הוא שבחלק מהדגמים ניתן להזין ישירות כמה קלוריות אתה רוצה לשרוף.

ואיך צריכת הקלוריות במכונת החתירה?

צריכת קלוריות Ergometer אימון כושר לירידה במשקל סיבולת או אימוני כוח עדיפים

מכונת החתירה הינה מוזנחת או נמנעת לחלוטין, והיא אחת ממכשירי ההתאמה היעילים ביותר לאימון גוף מלא. בהשוואה להליכון והקרוס -מאמן, כל קבוצות השרירים החשובות, כולל כתף, זרוע עליונה, שרירי בטן וגוטאל, משמשות במקביל. באופן זה הסיבולת משתפרת ומגביר את חילוף החומרים, אשר בתורו מעורר שריפת שומן. אישה במשקל 50 ק”ג יכולה לצרוך עד 400 קלוריות לשעה עם תרגיל קל עם מכונת החתירה. עם עומס גבוה יותר, צריכת הקלוריות של מכונת החתירה היא סביב 800 קלוריות. לכן זהו המכשיר המושלם לאותם ימים שבהם פשוט אין לך זמן לאימון ארוך ובכל זאת אתה רוצה לעסוק בספורט.

האם אימון משקולות מתאים לירידה במשקל?

הוצאה קלורית הרמת משקולות תרגיל דדליפט לנשים

האם אתה גם עושה את דרכך למכשירי אירובי כאשר אתה רוצה לרדת כמה קילוגרמים ולהביא את גופך לכושר? ובכן, הפתעה – אולי בכל זאת תרצה ללכת לאזור המשקולת. השילוב של אימון אירובי וכוח הוא הבחירה הטובה ביותר האפשרית כדי להשיג תוצאות ותוצאות לטווח ארוך. אימון כוח לא רק מעורר ירידה במשקל, הוא גם מחזק את העצמות שלנו, משפר את יציבות המפרקים ולכן הוא חשוב מאוד לבריאותנו. אין נוסחה חד-פעמית לחישוב צריכת הקלוריות בעת הרמת משקולות, שכן כל אימון שונה מאוד. אתה מתאמן עם מכשירים שונים ומרים משקולות שונות במהלך האימון. בין אם אימוני כוח עם המשקל שלך ותרגילים כגון שכיבות סמיכה, סקוואט או זינוקים או הרמת משקולות – שתי הגרסאות יעילות להפליא ותומכות בירידה במשקל ובבניית שרירים..

צריכת קלוריות הרמת משקל בחדר הכושר לירידה במשקל תרגיל סקוואט עם משקולות

כדי להגדיל את צריכת הקלוריות בעת הרמת משקולות, עדיף להשתמש בתרגילים מורכבים המשתמשים במספר קבוצות שרירים במקביל. ברור שכמות האנרגיה הנדרשת לביצוע סקוואט עם משקולות גבוהה בהרבה מאשר למשל תלתל דו -ראשי. על פי “בית הספר לרפואה של הרווארד”, אישה במשקל 50 עד 60 ק”ג יכולה לשרוף עד 300 קלוריות לשעה באימון כוח בעצימות גבוהה. למשקולות חופשיות יש פוטנציאל שריפת קלוריות גבוה יותר בהשוואה למכונות כוח. בעת הרמת משקולות, הגוף הוא זה שצריך לספק איזון ויציבות, לא המכונה. עם זאת, הטכניקה הלא נכונה עלולה לגרום לפציעות חמורות. מסיבה זו, מומלץ להתרגל למכונות תחילה ורק לאחר מכן להוסיף הרמת משקולות לשגרת האימונים שלך.

אימון משקל לירידה במשקל נשים כושר קלוריות

בין אם אתה משתמש במכונות או במשקולות חופשיות, אתה יכול להגדיל את צריכת הקלוריות בחדר הכושר על ידי התמקדות בעוצמת החזרות. אל תעצור ב 10 חזרות כאשר היית יכול לעשות 15. אם אינך עייף לאחר התרגיל, הגבר את ההתנגדות. על ידי קיצור ההפסקות בין הסטים או אימון מעגלים, קצב הלב שלך יישאר גבוה יותר במהלך האימון, מה שיעזור לך לשרוף הרבה יותר קלוריות. סופרמרקטים, שבהם אתה עושה שני תרגילים שונים ברצף ללא הפסקה, הם עוד דרך מצוינת להיפטר משומן. היופי האמיתי של אימוני כוח, לעומת זאת, אינו בצריכת הקלוריות, אלא באפקט שנקרא לאחר צריבה. הוא מבטיח כי גופנו ימשיך לרוץ במלוא המהירות במשך מספר שעות לאחר האימון ובכך משתמש יותר קלוריות גם בעת מנוחה.

צריכת קלוריות ציוד כושר ציוד כושר גופני גוף עליון לנשים