תרגילים רגלי הבטן מגבירים את שרירי הגוף

במשך יותר מעשר שנים, פילאטיס הייתה אחת משיטות האימון האהובות על הכוכבים – האימון האינטנסיבי ויחד עם זאת נעים שומר על כושר הגוף. השחקנית ונסה פרדיס נשבעת לידם תרגילי פילאטיס – הם עוזרים לה לשמור על הרגליים בכושר.

 עם תרגילי פילאטיס לדמות החלום

שמור על איזון שאף תוכנית אימון פילאטיס

מי שמתאמן באופן קבוע ישיג במהירות את נתון החלום שלו. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שילוב של 30 דקות ריצה ואחריו 30 דקות תרגילי פילאטיס מומלץ במהלך היום. אסור לאכול כלום לפחות שעתיים לפני האימון – אחרת אתה מסכן בעיות בטן. פשוט ללכת במקום במשך 5 דקות כדי להתחמם. לאחר מכן התחל לבצע את תרגילי השכיבה. חבק את רגלך הימנית בידיים ומושך אותה לאט לעברך. החזק את הרגל השנייה ישר קדימה. תרגיל סופר אפקטיבי הוא זה – למתוח קודם את הידיים קדימה ואז ללעוס את עצמך. למתוח לאט את רגל ימין קדימה. לאחר מכן צעד אחורה במצב ההתחלה. מתחילים יכולים להישען על גבם על הקיר. חזור 20 פעמים.

תרגילי פילאטיס מגבירים את הירכיים

תרגול נשימות שיווי משקל משלבים שרירים

הדק את שרירי הרגליים תרגילי פילאטיס בשילוב עם Theraband. אתה יכול להשתמש בסרט לקשור עיגול בקוטר של כ -50 ס”מ סביב הרגליים ולאחר מכן להזיז רגל אחת קדימה ואז את השנייה.

אפשר להעניש רגליים וירכיים אחרת – פשוט לטפס במדרגות במקום לעלות במעלית. זה מכין את השרירים לאימוני ערב ושומר עליהם בכושר.

תרגילים שומרים על איזון רגלי הרכבת

רגליים מכשירות נשים פילאטיס דמויות טובות

פעילות גופנית שמירה על בריאות תקינות של בטן

פילאטיס בבית שוכב מתיחות אימון

תרגלו את הרגליים ותרדו מהר

תרגילים מתחילים תמונות רגליים

תרגילים להרזיה בבית לשמור על רגליים בכושר

שיטות אימון כוכבים יורדים במשקל לשמור על כף הרגל