אישה הצליחו מהר רעיונות לירידה במשקל טיפים

סינדי קרופורד הוא אחד מדגמי הבכורה המצליחים ביותר שידועים בכל רחבי העולם. היא גם הראשונה מבין אייקוני האופנה שהצטלמה ל”פלייבוי “. בראיונות רבים היא תמיד אמרה מה היא עושה כדי לשמור על דמות העל שלה בכושר. במאמר זה אספנו כמה מהטיפים הטובים ביותר שתוכלו לשתף אתכם לרדת במשקל בהצלחה פחית.

לרדת במשקל בהצלחה – חוק מספר 1: אל תחפש הצדקות!

תרגילים פשוטים רעיונות עצות כוכבים

נשים לעתים קרובות אומרות משהו כמו “נתתי לדמות שלי ללכת רק כי אין לי זמן לכושר. אם היו לי 24 שעות פנויות, בהחלט הייתי מבלה את זה בחדר הכושר “.

עזוב את ההצדקות האלה! לא היית יכול להתאמן בהכרח על כושר אם היית יכול לרדת במשקל בהצלחה היה רוצה. אפילו במשרד בו אתה עובד – למשל, תוכל לעלות במדרגות במקום במעלית.

לרדת במשקל בהצלחה – חוק מספר 2: השאר את השגרה בצד!

טריקים אימון כושר של סינדי קרופורד

זה נורא להשתעמם לאחר ביקור באותו חדר כושר וביצוע אותם תרגילים שלוש פעמים בשבוע במשך 5 שנים. נסה זאת אחרת, עם יותר מגוון בתוכנית שלך – ריצה בפארק היום, שחייה או רכיבה על אופניים מחר – ולפני שתדע את זה תעשה זאת לרדת במשקל בהצלחה.

לרדת במשקל בהצלחה – חוק מספר 3: פנק את עצמך כמעט בכל דבר שתרצה! היו נדיבים לעצמכם!

בנה טריקים לאימון כושר לנשים

סינדי קרוופורד אומרת, “אם אתה כל כך אוהב שוקולד, תאכל אותו, פשוט לא כל יום. לדוגמה, הפוך את חתיכת העוגה כפרס על משימות שבוצעו היטב במהלך היום, או על הקילוגרמים שכבר הורדת “.

ויתור על המשקאות והמאכלים האהובים עליך זה לא פשוט בכלל. רבים מאיתנו אוהבים דברים כמו לחם לבן או פסטה, שמזיקים מאוד לדמות. ובכל זאת, אנשים אוהבים לבקר במסעדות איטלקיות ולאכול פיצות ותבשילים עתירי קלוריות.

כמובן שאחרי זה יהיה עליך להדביק את עצמך על ידי הימנעות מהקלוריות המיותרות עם פעילות גופנית. אז אתה יכול לאכול כל מה שהעין יכולה לרצות.

התעמלו באופן קבוע – ותיהנו מהתוצאות

דמות נחמדה שמור עצות רעיונות

תרגילי כושר שומרים על כושר גופני

עצות לנשים אימון כוכבות ידיים בנות שריר

כושר עם ריהאנה – טיפים לדמות נהדרת