קמפיין הפרסום של מזראטי, אידי חלום, היידי קלום

דוגמנית העל היידי קלום הרשימה מאז ומתמיד את מיליוני המעריצים שלה בגופה המושלם ובעיקר בירכיה הצמודות. לירכיים הגדולות ו דמות החלום של היידי קלום עם זאת, כדי להשיג זאת, אתה צריך תרגילים קשים המסירים צלוליטיס מהירכיים ומחזקים את השרירים שלך.

את דמות החלום של היידי קלום אפשר להשיג בעזרת תרגילים

דמות החלום של היידי קלום רגליים-טיפים לפיתוח גוף

לפני תחילת התרגילים, עמדו חזק על רגל ימין וסובבו את בהונותיכם ימינה. לאחר מכן, כופף מעט את ברך ימין, הרם מעט את הרגל ולאחר מכן הורד את משקל גופך לחלוטין על רגל ימין. כופף את גופך ימינה. זה יעזור לך להשיג איזון, וזה מאוד חשוב בביצוע נכון של התרגילים לרגליים מחוספסות.

היידי מתאמנת בחוץ

heidi klum אימון בספורט חופשי תוך תרגול משטרי כוכבים בריאים

לאחר שהגעת לאיזון, כופף את זרועותיך במרפקים ויישר אותן קדימה בגובה העיניים. האצבעות צריכות להיות במצב האגרוף כך שכאשר אתה מושך אותן אליך, יש תנועה כמו אגרוף. הנח את זרוע ימין ליד גופך והארך את זרוע שמאל כלפי מעלה. חשוב שהזרוע תהיה ברמה עם הרצפה. כעת הרם את רגל שמאל וכופף אותה בברך. המטרה היא שהברך תהיה במישור האגרוף השמאלי. שים את רגל שמאל קרוב ככל האפשר לגופך. זוהי עמדת ההתחלה שבה אמור להתחיל התרגיל בפועל.

היידי קלום זורחת במלוא הדרו על השטיח האדום

היידי קלום-שמלת ערב מקופלת שחורה על השטיח האדום

אל ה דמות החלום של היידי קלום זה ממשיך:

בבעיטה חזקה אתה שם את רגל ימין זקופה, ואז מחזיר אותה במהירות לגוף שוב. החזק את המיקום הזה למשך 15 שניות. תעשה שוב את אותו הדבר. אנא אל תשכח לשמור על שיווי המשקל. בצע את אותו תרגיל עם רגל ימין.

מומלץ לחזור על שילוב תרגילים זה לעיתים קרובות. בשילוב עם תרגילים אחרים, כמובן שתשיג תוצאות טובות יותר.

הדוגמנית המובילה מציגה קו בושם משלה “Shine”

היידי קלום-מציגה את קו הבושם-בושם באופן בלעדי

היידי קלום רגליים בצורת גוף תצוגת אופנה של ויקטוריה סיקרט

כושר עם ריהאנה – טיפים לדמות נהדרת