כושר משקולות אימון ביתי בבית

חדר הכושר אינו מקום האימון המושלם לכולם. רבים פשוט לא מרגישים בנוח בחדר הכושר ותמיד מוצאים תירוצים כמו הנסיעה הארוכה או מזג האוויר הגרוע. כדי למנוע אי נוחות כזו, אתה יכול גם להתאמן בבית. אבל מה אתה צריך לאימון ביתי אפקטיבי באמת? אנו מסכמים במאמר את הציוד הדרוש כמו גם את היתרונות והחסרונות של כושר בבית.

היתרונות והחסרונות של אימונים ביתיים

מזרן אימון ביתי לביצוע אימון ביתי

כולם יודעים שפעילות גופנית וכושר טוב לבריאות וצריכים להיות חלק מחיי כולם. אף על פי כן, זמן הנסיעה הארוך לחדר הכושר, אולפני הכושר הצפופים לעתים קרובות והתשלומים הגבוהים מרתיעים אפילו חובבי כושר נלהבים. הנוחות של ארבעת הקירות שלכם, לעומת זאת, מציעה זמני אימון גמישים ואתם לא צריכים לקחת בחשבון אחרים. יתר על כן, אם יש לך שגרת אימונים טובה, אימונים ביתיים יכולים להיות יעילים לא פחות מאשר אלה בחדר הכושר. האימון הביתי גם זול מאוד – כל שעליך לעשות הוא להשקיע בכמה ציוד.

טיפים ציוד לאימון ביתי

מצד שני, גם לכושר בבית יש חסרונות. מכיוון שאין מאמן, אי אפשר לתקן אי דיוקים בביצוע התרגילים, מה שעלול להוביל לפציעות. לכן, במיוחד למתחילים לא מומלץ לבצע אימון ביתי אינטנסיבי. לעתים קרובות המוטיבציה להתעמל הולכת לאיבוד גם כשחוזרים הביתה אחרי יום ארוך בעבודה. מחסור מקום ברוב הדירות בעיר יכול להיראות גם כחיסרון גדול. אז כל אחד צריך להחליט בעצמו אם האימון בבית או בסטודיו עדיף.

כושר בבית: איזה ציוד אתה צריך?

ציוד אימון ביתי קניבל

לאימון ביתי יעיל, הציוד הנכון משחק באופן טבעי גם תפקיד מכריע. אתה יכול להתאמן רק עם משקל הגוף שלך, אבל עם קצת ציוד אימון או אופני כושר מעשיים ניתן להשיג את האפקט הרצוי מהר יותר.

כושר בבית כיסא אימון ביתי אופניים נייחים

בין אם אתה הופך חדר שלם בדירה לחדר כושר פרטי או רק באמצעות הרצפה בסלון, אתה צריך ציוד. אתה יכול למצוא ציוד כושר לבית מקוון למשל ב gorillasports.de לִרְכּוֹשׁ. חשוב להתרכז בעיקרי הדברים. עדיף להשתמש בציוד שיכול לאמן קבוצות שרירים מרובות. זה לא רק חוסך לך כסף, אלא גם מקום.

מכונות אירובי הן בין המכונות הפופולריות ביותר לאימוני סיבולת. אלה מוצעים גם לשימוש ביתי ומאפשרים אימון אירובי בכל עת. צעדים, אליפטיים ואופניים נייחים כולם יעילים, אך הם תופסים הרבה מקום בחדר. לכן מומלץ לבחור רק אחד מהם להקמת חדר כושר משלך.

עצות כושר ביתיות יתרונות חסרונות

ציוד ספורט קטן כגון משקולות, גלילי בטן, כדורי כושר וכו ‘זול מאוד, אך עדיין מושלם לאימון אפקטיבי של כל הגוף. הריהוט בבית יכול לשרת אתכם לא פחות. כיסא חסון, למשל, יכול לחולל פלאים לאימון ביתי ומשמש בתוכניות אימון רבות.

עצות יעילות לאימון בבית

רבים חושבים שאפשר להתאמן בפיג’מה בבית. עם זאת, בגדים נוחים ומתאמנים נוחים הם חובה לאימון טוב ויכולים להשפיע לטובה גם על המוטיבציה. בגדי ספורט נוחים כמו חזיית ספורט וחותלות לנשים מאפשרים תנועה מירבית במהלך האימון ובכך מפחיתים את הסיכון לפציעה. הוא מתאים לאימון ביתי כמו גם לחדר הכושר. הציוד הבסיסי כולל גם מחצלת אימון ומגבת להיגיינה אופטימלית בבית.