כושר נגד אימוני דיכאון עם משקולות-תרגילי ספורט משפרים-את מצב הרוח

אומרים שספורט הוא עוזר יקר לדיכאון בכך שהוא משפר את מצב הרוח שלנו ומאפשר לנו לעבור את החיים רגועים יותר. הביקורים הקבועים בחדר הכושר יכולים מול דִכָּאוֹן לעזור ואף להגן עלינו מפניה, טוענים מדענים. אימון של 30 דקות בכל יום ונחווה שיפור משמעותי במצב הרגשי שלנו. כך ממליצה האיגוד האמריקאי לבריאות הנפש.

אימון כושר – תרופה מוצלחת לדיכאון

אימון עם משקולות יעיל נגד דיכאון

פעילות גופנית תכופה משפרת את ההערכה העצמית ומפחיתה מתח, לדברי החוקרים. האימון יכול גם למנוע מתח ומצב רגשי מדוכא, אך גם כתרופה נגד דיכאון ולשרת אי שקט רגשי. לאנשים שמתאמנים באופן קבוע יש סיכון נמוך ב -30% לפתח דיכאון ודמנציה מאשר בני גילם שאינם מתאמנים.

נגד דיכאון – עשה ספורט

אימוני כושר לתרגילי מצב רוח מתיחות קבועות

החוקרים ממליצים על תוכנית אימונים הפועלת כ”ווסת “מצב הרוח שלנו. אבל הם גם אומרים שאסור להגזים – כי אז נוכל לגרום לתופעות שליליות. אתה יכול להתעצבן ולהסתגר. חשוב מאוד לבחור את התרגילים המתאימים לנו וליכולות הגופניות שלנו.

אימון סיבולת בחדר הכושר מפחית מתח

אימון כושר לנשים תרגילי כושר גופני

הדרך הטובה ביותר למתחילים להשיג את תוכנית האימון הטובה ביותר בחדר הכושר עם מאמן מקצועי. הם יכולים להעריך טוב יותר את היכולות שלך ואת היכולת הנוכחית שלך ולהרכיב תוכנית אישית ומושלמת עבורך. חשוב לא לאבד את הכיף של הספורט בכל זה. עדיף להירגע ולהימנע מעומס יתר על הגוף.

הצורה הפיזית הטובה מעלה חיוך על פניך

תרגילי כושר נגד דיכאון עם בר

וברגע שאתה ובעיקר גופך התרגל לכל התרגילים החדשים, תראה במהירות את הכיף בתרגיל. מי לא היה מתגאה בכל קילוגרם שאבד או בכל השרירים החדשים שיוצאים? ואם אתה גאה בגוף ובסיבולת שלך, אתה בדרך כלל יותר מרוצה מעצמך – הבסיס הטוב ביותר לחיים ללא דיכאון!