תרגילים יוגה תרגול אסאנות אימון ספורט עושים בריאות

האם אתה מחפש תרגיל נגד נפיחות? אולי נוכל לתת לך כמה טיפים. עָבִיד תרגילי יוגה להפחית מתח ולעזור לנרמל את מערכת העיכול והפריסטלטיקה, כלומר להחזיר את ההרמוניה בקיבה ובמעיים. אתה יכול לקבל השראה מזה.

תרגילי יוגה – עזרה נגד נפיחות

תרגילי נפיחות בבטן-טיפים לתרגול יוגה בריאות-עיכול פריסטליסטי

אכילת יתר היא תמיד בעיה במסיבות וחגיגות. התסמינים מתחילים בימים שאחרי ומתבטאים כבטן נפוחה, כאבים או לחץ קל בבטן. אם הפריסטלטיקה מגורה, מרגישים לא בנוח. (גזים בבטן יכולים להיגרם גם מחוסר עיכול מספיק של איברי העיכול. על מנת לשלול סיבה זו של גזים, לעיסה טובה יותר עוזרת לנו). איך אתה יכול לעזור למערכת העיכול שלך??

תרגילי יוגה להבטיח בריאות ואריכות ימים. יוגה היא כיף, מאתגרת את הגוף ומנוחה לנפש. אז אתה בכושר וגמיש כל השנה. לתרגילי יוגה רבים יש השפעה מפעילה על מערכת העיכול. אם אתה מתחיל, אל תשכח להתחמם.

יוגה פריסטלטית לבריאות ורווחה

אימון אסאנה יוגה-נגד כאבי בטן, נפיחות, אכילת יתר

עמדה זו צריכה להיעשות לאחר הארוחה מכיוון שהיא משפיעה לטובה על מערכת העיכול. שים את שתי הברכיים במקום, שב בין העקבים שלך. יישר את עמוד השדרה. שים את הידיים על הירכיים ועומד במצב זה לפחות דקה. בנוסף לבטן, גם שרירי הרגליים מגיבים היטב ומסירים כאבים ראומטיים ועצביים.

יוגה לבטן – אסאנה “סופרמן”

בעיות במערכת העיכול נפיחות עצות לריפוי בטן

שכב על הבטן והירגע. הרם את הידיים והרגליים קדימה כך שהם כבר לא יגעו ברצפה. עכשיו נסה להאריך לאט את הרגליים והידיים כלפי מעלה. כופפו את הגוף כלפי מעלה והראש גם ירים. תרגיל יוגה זה עובד על שרירי הבטן, הידיים והכתפיים. לפני שתמשיך בתרגיל הבא, קח הפסקה קטנה להירגע.

יוגה אסאנה “קשת”

עצות יוגה אסאנה במעי הגס מעודדות פריסטלטיקה

נסה להניף את גופך קדימה ואחורה. תרגילים אלה צריכים להיעשות כשעתיים לאחר האכילה. ואז אתה מתרענן להפליא ומלא בכוחות חדשים ליום ארוך. לא מתאים לאנשים עם בעיות לב או נזק לדיסק הבין חולייתי.

תנוחת יוגה- תרגילי בטן-מערכת עיכול פריסטלטית

תנוחת יוגה מרגיעה היא תנוחת הראש עד הברך. שב על הרצפה. נסה לכופף את פלג גופך העליון קדימה ככל האפשר. הושיט את הידיים לכיוון הרגליים. החזק עמדה זו במשך כדקה. ה תרגילי יוגה להביא את האפקטים הרצויים אם נעשה באופן קבוע. חשוב על תדירות נשימה רגילה.